Forum: Claro Fashion 1482

tomaszjwrsk 01.09.2010 *.user-188-33-86-209.play-internet.pl

1

Poszukuje opinii o marce CLARO FASHION  i spółce HOLA z Pabianic. Czy ktoś z Państwa prowadzi z w/w spółką rozmowy o współpracy? Sąad się wzieła marka i produkty Claro. Firma sama niechętnie udziela jakichkolwiek informacji o warunkach współpracy i produktach. Ze strony www nie wile można wyczytać.

Beny8 16.12.2010 *.195.x34.216.x30.jaskom.pl

1

Proszę uważać przy podpisywaniu umowy, prowizja jaką proponują w rzeczywistosci nie jest tą na jaką może Pan liczyć

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.