Forum: Co sądzicie o Oskrobie? 1475

Krystian87 16.09.2010 *.gate.gmrecords.pl

2
Witam.Interesuje mnie współpraca z Oskrobą na zasadach franchisingu..Czy mał już ktoś z tą firmą do czynienia?? Jesli tak to proszę o wszystkie informacje na ten temat

devisto 21.01.2011 *.093105065247.legnica.vectranet.pl

3
podbijam temat i jezeli nikt by sie nie wypowiedzial to moglby ktos kto zna sie na farnczyzie i umowach zadzwonic do oskroby i sie dowiedziec co nie co... bylbym bardzo wdzieczny.

juventinio2603 21.01.2011 *.apn-77-115-4-92.dynamic.gprs.plus.pl

59
devisto ile Ty masz lat? chciałbys prowadzić własną firmę a prosisz ludzi na forum żeby dzwonili się dowiadywać za Ciebie?? Później pojedziesz podpisać umowę będzie się coś niezgadzać to powiesz,że na forum pisali inaczej?? hahahaha co za dzieci są na tym forum masakra!!

devisto 21.01.2011 *.093105065247.legnica.vectranet.pl

3
juventinio2603 troche racji masz bo jestem jak dzieckow temacie franczyzy i jak zadzwonie JA to mi nagadaja czegos a i tak nie bede wiedzial o co chodzi a ktos obeznany w tym temacie powie czy jest w tej franczyzie jakis chaczyk... po to chyba jest to forum zeby wymieniac sie informacjami wiec jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj

devisto 21.01.2011 *.093105065247.legnica.vectranet.pl

3
hak*

juventinio2603 22.01.2011 *.apn-77-115-48-15.dynamic.gprs.plus.pl

59

dalej nic nie rozumiesz devisto! Żal po prostu żal !

ale i tak życzę Ci powodzenia ;) 

obiektywny komentator 22.01.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
no wlasnie kolega jest encyklopedycznym wręcz przykładem polskiego kandydata na biorcę licnecji - zero wiedzy i własnej inicjatywy - a później beczą jak te barany, że ktoś ich wykręcił No i dziwić się, że powstają non stop jakieś "cudowne systemy" przecież żal, żeby kasa się marnowała jak dookoła tyle jeleni do skrojenia na kase

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.