Forum do artykułu: Collagena znowu rozwija sieć

18.09.2010
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Przestrzegam, właścicielka firmy to oszust i naciągacz...

20.09.2010
wypowiedzi: 352
*.telbeskid.com.pl

rzucić gównem jest łatwo, gorzej je zeskroboać

Jeśli używasz tak ciężkich ocen, to podeprzyj je konkretnymi i solidnymi faktami i dowodami, ale nie takimi z cyklu bo mi się nie udało i mi nie oddali pieniędzy bo to akurat nie pasuje do takiej oceny, Jeśli tego nie uczynisz sam jesteś oszustem i do tego popełniasz przestępstwo publicznie kogoś obrażając i pomawiając

01.10.2010
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

No więc właścicielu Collageny...nie będę podawał żadnych konkretów jako jedna z wielu osób nie pracujących już dla tej pseudo firmy. każdy poważny inwestor na etapie analizy przekona się ze jesteście naciągaczami, a świadczy o tym ilość otwartych tzw placówek franczyzowych, tyle mam do powiedzenia w tym temacie, kto będzie mądry sam szybko się zorientuje że to przekręt polegający na naciągnięciu frajera, zgodnie oczywiście z Polskim prawem....

13.07.2011
wypowiedzi: 2
*.230.95.61

Witam,

Stefan proszę Cię o podanie maila bądź telefonu kontaktowego na adres :

tomasz.strzelczyk@onet.pl.

Miałbym kilka pytań do Ciebie . Dziękuje.

 

Pozdrawiam

Tomasz Strzelczyk

15.07.2011
wypowiedzi: 25
*.dynamic.chello.pl

No nie wiadomo, jesli moda na "polepszanie" urody przyjdzie z zachodu do polski, to ten biznes moze byc calkiem intratny :)

23.11.2011
wypowiedzi: 2
*.home.aster.pl

Zgadzam się z opinią jednej z Pań.

Wykupiłam kiedyś zabieg botoxem z GRUPONU w Collagenie po czym okazało się że w tej cenie promocyjnej w której powinna byc pełna dawka na wybraną okolicę - dr wstrzyknęła mi tylko 1/3 dawki. Nie muszę chyba mówić że efektu nie było w ogóle !

i tak gdyby pomnożyć tą kwotę jaką zapłaciłam -> w cenie promocyjnej * 3

bo dopiero 3 takie dawki dałyby jakikolwik efekt -> to wychodzi na to że jeszcze przepłaciłam za ten botox i to grubo !

OSTRZEGAM WSZYSTKICH

Collagena nie od dziś zanana jest z oszustw  !!

 

 

19.09.2012
wypowiedź: 1
*.ip.netia.com.pl

Piszecie o tej wlascicielce ciagle. Wy chodzicie tam zrobic sobie zabieg czy spotkac sie z wlascicielka. Bylam tam kilka razy (z polecenie mojej siostry). Moze i jest specyficzna, ale ja nie zwracalam na nia uwagi. Lekarz zroobil mi zabieg, efekt jest. Dla mnie ok. Wyglad pomieszczenia troche slaby. Dla mnie najwazniejszy efekt po zabiegu i material. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.