Forum: Czy warto otworzyć sklep odzieżowy?

23.09.2010
wypowiedzi: 11
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy warto otworzyć sklep odzieżowy , jeśli tak to jaki ? Wiadomo odzieżówka mocno oberwała , sprawa jest tym bardziej trudna bo chodzi o 65 tysięczne miasto mocno pokiereszowane przez kryzys . Nie jestem nowicjuszem w handlu , stąd moja ostrożność .

30.09.2010
wypowiedzi: 11
*.kielce.uw.gov.pl

Witam,

 zawsze warto spróbować jednak na początku proponuję przeprowadzić badanie targetu - nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz ale zastanawiam się jakiego typu odzież chcesz sprzedawać. Jeżeli są to dla osób młodych to oczywiście taki handel w miejscowości w której przeważają osoby po 40 roku życia będzie skazane na porażkę. Warto także zainteresować się reklamą internetową a także sprzedawaniem przez internet (np. Allegro i/lub własny sklep internetowy).

01.10.2010
wypowiedzi: 11
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziękuję za informacje . Myślę jednak osklepie stacjonarnym . CHciałem się zaopatrywać bezpośrednio u producentów . Na jakie marże można liczyć - tak realnie , co z konkurencją ze strony sieciówek . Odzież ma być przeznaczona dla kobiet od 25 lat wzwyż .

01.10.2010
wypowiedzi: 11
*.chello.pl

Jeżeli chodzi o marże - ktoś inny będzie musiał się wypowiedzieć.

Rozumiem, że interesuje Cię sklep stacjonarny ale zdecydowanie polecam zastanowić się nad równoległym handlem internetowym, jak sobie wyrobisz markę to możesz mieć lepszy utarg niż z klasycznej sprzedaży. A reklama w sieci jest jest o wiele tańsza niż reklama terenowa. Taka forma sprzedaży może Ci także pomóc w starciu z sieciówkami - jeżeli otworzysz oryginalny sklep, nadasz mu ciekawą formę to raczej osiągniesz sukces - wiele kobiet jednak lubi kupować ubrania oryginalne, z duszą itp.

08.01.2015
wypowiedź: 1
*.ssp.dialog.net.pl

Z odzieżą używaną zawsze ma sens, jeszcze możesz na allegro sprzedawać + e-sklep, możesz sprobować w Sky Shop

15.12.2015
wypowiedzi: 84
*.centertel.pl

Koncepcja dobra. Trzeba mieć tylko niszowe wzory odzieży i dobre ceny. Poza tym trzeba zainwestować w marketing. Jak wiadomo reklama dźwignią handlu. Tutaj http://www.glo-story.pl jest niezła hurtowania. GLO-STORY prowadzi sprzedaż internetową i stacjonarną. Są zlokalizowani w Wólce Kosowskiej.

10.08.2016
wypowiedzi: 16
*.play-internet.pl

Sprawdźcie sobie koniecznie tę ofertę http://sosimply.pl . Mają tam rewelacyjne rozwiązanie. Po pierwsze wysyłają towawr w 24h, po drugie mają tam odzież doskonałej jakości, a po trzecie ceny są tam atrakcyjne. Warto tam zajrzeć.

11.08.2016
wypowiedzi: 6
*.mmj.pl

Jak masz fajn miejscówkę to napewno warto.

12.08.2016
wypowiedzi: 51
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja bym prędzej postawiła na sklep internetowy. To się może bardziej opłacić.

16.08.2016
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Najpierw sklep on-line, później stacjonarny: to może wyjść. Jeżeli to małe, pokiereszowane miasto, warto zinwestować zaoszczędzone pieniądze z wynajmu lokalu na marketing. Do tego potencjalni klienci z Twojej miejscowości zawsze mogą przyjść do Twojego mieszkania po odbiór towaru?

22.08.2016
wypowiedzi: 51
*.rev.ndi.net.pl

Teraz więcej osób kupuję w sieci, a na rynku sklepów stacjonarnych jest też duża konkurencja. Więc zdecydowanie bardziej opłaci się sklep online.

25.08.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zależy jaką odzież chcesz sprzedawać...Mój znajomy prowadzi hurtownie z ubraniami roboczymi i nawet nieźle na tym zarabia..odzież używana to też dobry biznes tak mi się wydaje...

25.08.2016
wypowiedzi: 4
*.net.voice-net.pl

Zacznij od sklepu internetowego, w każdym bądź razie wyjdzie Ci taniej. A jak marka będzie bardziej znana, to będzie o wiele łatwiej ze sklepem stacjonarnym.

21.10.2016
wypowiedzi: 6
*.pstd.pl

JA właśnie zrobiłem swoje zamówienie w GLOSTORY

Towar był umnie juz nastepnego dnia i naprawde fajnej jakości w rozsądnej cenie.

Warto zapoznać się z ich ofertą.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.