Forum: Jak to działa? 1475

Krzysztof1234 02.10.2010 *.89.204.153.187

1

Witam

Wlasnie minal pewien czas jak prowadze francyze i chetnie podziele sie moimi spostrzezeniami z innymi ktorzy sie zastanawiaja.Ja tez sie kiedys zastanawialem i nigdzie nie moglem znalezc rzetelnych informacji.

Wnioski ogolne.Sa systemy lepsze i gorsze i takie od ktorych lepiej trzymac sie z daleka.

Ja mysle jestem w tym lepszym, i jedno wiem ,system gwarantuje prace prezzycie i nic pozatym.

Dla osob ktore nie maja glowy do interesu i nie maja konkretnego zajecia oferta bardzo atrakcajna, ale trzeba wiedziec ze zaczyna sie miec wiele problemow z prowadzeniem firmy ,bierze sie na siebie ryzyko itd a zyski w przewazajacyéj czesci bierze biorca licencji a nam pozostaja ochlapy aby przezyc.

Wiele sie nauczylem ,nie splajtowalem i ogolnie jestem zadoiwolony jednak drugi raz nie podjalbym takiej decyzji.Zyski maja sie nijak do zainwestowanych pieniedzy i ryzyka ktore sie na siebie bierze.Nie ma szans na rozwoj Jest sie bardzo ograniczony w podejmowaniu decyzji.Duzo by mowic.

To tak na tyle aby ostrzec osoby inwestujace duze pieniadze i podpisujace umowe na wiele lat.

Normalnie z takiej umowy ´trudno sie wyrwac.A cyfry ktore podaje biorca przed podpisaniem nijak sie maja do rzeczywistosci sa upiekszane abysmy podpisali o co latwo bo jestesmy zieloni  i nie mozemy tego nijak sprawdzic.

Tak wiec przychody zawyzane koszty obnizane ,wychodzi piekna wizja , ktora potem nijak przystaje do rzeczywistosci,To tyle , w razie gdyby ktos chcial cos wiecej wiedziec chetnie odpowiem a moze uda mi sie wzniecic dyskusje osob ktore braly, lub biora udzial

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.