Forum: Restauracje ze zdrowym jedzeniem 1482

Mar_co 10.10.2010 *.public-gprs79002.centertel.pl

1
Hej! Poszukuje restauracji ze zdrowym jedzonkiem na terenie Warszawy?
Bywacie w takich miejscach, możecie coś polecić?

Hanka 13.10.2010 *.193-dzi-7.acn.waw.pl

1
Zdecydowanie polecam restaurację Green Patio w centrum Warszawy. Klimat naprawdę przyjemny, co więcej bardzo sprawna obsługa. Jedzenie też pyszne, menu przygotowane przez dietetyków. Polecam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.