Forum: Butik Your New Style 1484

kobra11 12.10.2010 *.user-109-243-174-253.play-internet.pl

4
Przeczytajcie dokładnie to co piszę. Trzymajcie się jak najdalej od firmy butik. Wszystko co jest napisane w artykule o tej firmie jest fikcją. Wszystkie sklepy franczyzowe są pozostawione same sobie bez zadnej opieki wbrew temu co jest napisane w artykule. Radze przed podjęciem współpracy z firmą dotrzec do kontrachentów i wypytac sie o szczegóły współpracy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.