Forum: SMITH`S 1477

grappa 21.10.2010 *.195.149.64.79

2
Witam. Myślę o otworzeniu sklepu ww. firmy. Branża odzieżowa, ubrania podobne do CROPPTOWN. Wiem, że działają oni na zasadzie hurtowni, (żadnej umowy, żadnych opłat). Jeżeli ktoś z obecnych współpracuje lub współpracował z tą firmą to proszę o przybliżone informacje:
- jaki jest popyt na towar
- jaka powinna być optymalna powierzchnia lokalu (miasto ok 80-100 tyś. mieszk.)
- jaki jest szacunkowy koszt zatowarowania oraz aranżacji lokalu

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

samwiem 21.10.2010 *.bfb22.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Lokal między 40-50 m2, będzie odpowiedni. Jednak radzę się zastanowić i dobrać jakąś firmę. Smith`s dobrze sprawdza się jako uzupełnienie do już istniejącego sklepu. Na pewno dobrze rotującym artykułem są ich buty ale wszystko zależy od miasta. z tego co wiem nie mają wielkich wymogów jeśli chodzi o adaptację lokalu, wiec koszty nie powinny być duże.

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.