Forum: Washmaster Servicemaster - opinie o firmie i branży 1482

jarolakers78 27.10.2010 *.inet20909nc-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

102

Witam,

proszę o opinie osób współpracujących z tą fimą. Nie tyle chodzi mi o zarobki a sposób podejścia do partnerów. Jeżeli jest oczywiście jakaś osoba,która już nimi współpracuje. Uwagi również od osób już siedzących w biznesie motoryzacyjnym, które prowadzę myjnie bądź tzw. szybkie serwisy będą również dla mnie cenne. Teoretykom biznesowym i osobom wpisującym się na to forum z nudów bądź z chęci poprzeszkadzania z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.