Forum: Logoshop

03.11.2010
wypowiedzi: 2
*.adsl.inetia.pl

Witam,

jestem zainteresowana franczyzą z logoshop. Bardzo proszę o wypowiedż osoby mające do czynienia z ta siecią sklepów...jak wyglada współpraca? jakiej marży mozna sie spodziewać?

Jak do tej pory spotkała sie głownie z negatywnymi wypowiedziami....jestem ciekawa czy coś sie zmieniło ostatnimi czasy......

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.