Forum: Franczyza Miss Sixty - kosmetyki, biżuteria, upominki 44

eli100 06.11.2010 *.ool-44c050be.dyn.optonline.net

2
Chcialam zapytac czy ktos z Was badz Waszych znajomych wspopracuje ze sklepem miss sixty?? ciekawa jestem opini na ich temat,dziekuje za gory za wpisy;-)

bialamania 19.02.2012 *.public-gprs222776.centertel.pl

1

osobiście odradzam, a funduszę proszę przeznaczyć na cele dobroczynne lepiej zostaną sporzytkowane. W przypadku takich jak ta umów partnerskich jedynie zyski czerpie producent i dystrybutor. Jak coś to już na pełnej franczyzie depozytowej. Inwestycja z góry skazana na niepowodzenie. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.