Forum: Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

03.02.2017
wypowiedzi: 13
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proponuję się zainteresować tym, co oferuje firma http://apodlogi.pl sam jestem z tego bardzo zadowolony.

22.02.2017
wypowiedzi: 16
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dobrym pomysłem na biznes na wsi może być masarnia. Dostawców masz na miejscu. Sprzęt możesz kupić w http://renox.eu.com/pl/kolejka-rurowa/ . Dostaniesz tam akcesoria do produkcji, eurohaki, linię technologiczną i koljkę rurową. Wszystko co potrzebne do działania. Ich produkty cechują się wysoką jakością. A taki biznes na wsi na pewno będzie cieszył się dużym powodzeniem. 

19.04.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Z tych wszystkich wypowiedzi wydaje mi się, że ciekawą opcją jest otwarcie apteki... Sama niedawno zakładałam swój biznes farmaceutyczny. Leki zawsze znajdą kupców itd. Fakt jest, że może nie jest łatwo założyć własny biznes, ale warto. Ja napoczątku szukałam wiele informacji na interencie, znalazłam firmę z dosyć fajnym sprzętem do apteki http://zdrowyobywatel.pl/jak-wybrac-sprzet-apteczny/ potem sklep z lekami. Potem to była już praktycznie czysta formalność, ale generalnie jestem zadowolona.

05.05.2017
wypowiedzi: 29
*.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem rolnictwo to opłacalny biznes i widzę, że coraz więcej osób decyduje się na taka działalność. Co sądzicie? Oczywiście wiadomo, że trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, doświadczenie, chęci. Sprawdźcie sobie artykuł http://www.motofarmer.pl/aktualnosci-techniczne/stare-opony-rolnicze-generuja-straty-finansowe na temat takiego biznesu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.