Forum: Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

03.02.2017
wypowiedzi: 13
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proponuję się zainteresować tym, co oferuje firma http://apodlogi.pl sam jestem z tego bardzo zadowolony.

22.02.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dobrym pomysłem na biznes na wsi może być masarnia. Dostawców masz na miejscu. Sprzęt możesz kupić w http://renox.eu.com/pl/kolejka-rurowa/ . Dostaniesz tam akcesoria do produkcji, eurohaki, linię technologiczną i koljkę rurową. Wszystko co potrzebne do działania. Ich produkty cechują się wysoką jakością. A taki biznes na wsi na pewno będzie cieszył się dużym powodzeniem. 

19.04.2017
wypowiedzi: 20
*.play-internet.pl

Z tych wszystkich wypowiedzi wydaje mi się, że ciekawą opcją jest otwarcie apteki... Sama niedawno zakładałam swój biznes farmaceutyczny. Leki zawsze znajdą kupców itd. Fakt jest, że może nie jest łatwo założyć własny biznes, ale warto. Ja napoczątku szukałam wiele informacji na interencie, znalazłam firmę z dosyć fajnym sprzętem do apteki http://zdrowyobywatel.pl/jak-wybrac-sprzet-apteczny/ potem sklep z lekami. Potem to była już praktycznie czysta formalność, ale generalnie jestem zadowolona.

05.05.2017
wypowiedzi: 29
*.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem rolnictwo to opłacalny biznes i widzę, że coraz więcej osób decyduje się na taka działalność. Co sądzicie? Oczywiście wiadomo, że trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, doświadczenie, chęci. Sprawdźcie sobie artykuł http://www.motofarmer.pl/aktualnosci-techniczne/stare-opony-rolnicze-generuja-straty-finansowe na temat takiego biznesu.

29.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

Pamiętaj o tym, że, czy to na wsi, czy w miasteczku czy dużym mieście, konieczna będzie dobra reklama. Teraz wszystko dzieje się w Internecie, więc pomyśl o pozycjonowaniu stron internetowych. W Kępnie dobrze się 'sprawuje' w tej kwestii http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-kepno.html, może Tobie także pomogą.

17.06.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to sporo możesz się nauczyć też z https://www.internetmaker.pl/pozycjonowanie-stron-poradnik/

02.07.2017
wypowiedzi: 20
*.wegrow.domtel.com.pl

Może warto byłoby sie pokusić o wybudowanie lub wynajęcie przestrzeni pod magazyny czy hale produkcyjne ? W takich miejscach najważniejsze jest według mnie wyposażenie, które wpływa na efektywność i czas pracy zespołu. Warto zastosować taki  system regałów, który zapewni ład i porządek. Warto sprawdzić też inne produkty firmy Nedcon, cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów. 

10.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na wsi to z reguły sklep spożywyczy się przyjmuje jak się nie ma żadnego a tak to pewnie jakieś sklepy typowo rolnicze z rolniczym osprzętem i asortymentem nawozy narzędzia itp. Warto sprawdzić co w innych wsiach są za sklepy może cię coś zainspiruje. Zobacz sobie także na https://www.ef-tax.pl/ tutaj kupisz sobie jakąś kasę fisklaną i osprzęt płatniczy do swojego sklepu.

10.07.2017
wypowiedzi: 5
*.172.190.67

U nas we wsi są trzy sklepy. Każdy inny,  w każdym jacyś klienci. Dasz dobry sklep, dobre godziny, dobre ceny - to przyjdą do Ciebie.

11.07.2017
wypowiedzi: 2
*.244.185.28

A może coś typu myjnie parowe? Znajomy ma punkt z myjniami parowymi (z tego co pamiętam, to mówił coś o stronie zamow-myjnie.pl, jakas myjnia optima) i jest naprawde zadowolony. Klientów ma dużo, taka działalnośc okazała się bardzo rentowna i nie pochłania dużo czasu. bo klienci sami korzystają z urządzeń, nawet kilka osób jednoczesnie. Jesli w Twojej wsi nie ma takiego punktu, to mogłoby to byc coś innowacyjnego, ciekawego.

20.07.2017
wypowiedź: 1
*.174.123.99

u nas na wsi to z bratem se zrobiliśmy taki biznes, ze produkujemy pelet. Nikt u nas w tkaie cos się nie bawil, reszta to same gospodarze z hektarami co tylko o hodowli myślą. Poczytalismy w Internecie o tym Troszki i  na nasze oko wydawal to się być opłacalny i prosty interes. Kupilimy maszyny do produkcji w człuchowie. Najwazniejsze to dobrac odpowiedni sprzet żeby potem po mechanikach nie wozic i żeby no nie stał na pusto. Sprzęt nasz póki co chodzi, nie zapycha się ni nic, hajs tez się zgadza. Dobry nam wyszedl ten interes.  Jakby kto chciał wiecej informacji  to pisac,.

24.07.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

krzycho29031989 daj jakieś namiary do ciebie. Chętnie się czegoś nowego dowiem na temat tego peletu. piotrbulat@poczta.fm 

Dzieki

 

26.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mój znajomy, dobry stylista fryzur gdynia chwali sobie swoją branżę. Może warto pójsć w tym kierunku? Wydaje mi się, ze dobry fryzjer zawsze znajdzie klientów.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.