Forum: Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

03.02.2017
wypowiedzi: 13
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proponuję się zainteresować tym, co oferuje firma http://apodlogi.pl sam jestem z tego bardzo zadowolony.

22.02.2017
wypowiedzi: 15
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dobrym pomysłem na biznes na wsi może być masarnia. Dostawców masz na miejscu. Sprzęt możesz kupić w http://renox.eu.com/pl/kolejka-rurowa/ . Dostaniesz tam akcesoria do produkcji, eurohaki, linię technologiczną i koljkę rurową. Wszystko co potrzebne do działania. Ich produkty cechują się wysoką jakością. A taki biznes na wsi na pewno będzie cieszył się dużym powodzeniem. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.