Forum: Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

24.08.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślałeś może o czymś ze zwierzętami? Na wsi nie brakuje miejsca żeby otworzyć np schronisko dla psów. Spójrz tutaj i zobacz że to serio się opłaca. Przy tym wiele zwierząt przestałoby cierpieć, no szczęśliwe są obie strony. ;)

04.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może coś związanego z miejscem w którym chcesz to otworzyć? Np prace ziemne bydgoszcz. To dochodowy wręcz biznes, cały czas ktoś potrzebuje wykopów chociażby pod fundamenty. To taki nie kończący się biznes. ;)

04.09.2017
wypowiedzi: 27
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

w różnych branżach i działalnościach mogą przydać się kurtyny świetlne schmersal - bardzo dobre produkty, które sprawaiją, że praca jest bezpieczniejsza. Mają szereg przydatnych funkcji i można stwierdzić że to produkty najwyższej jakości które są przydatne np w halach czy magazynach

05.09.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może pomyśl o budowaniu szamb ekologicznych. Teraz jest na to popyt. Zobacz sobie jak interprogress.pl sobie z  tym poradził oraz jaką ma ofertę. Da się na tym sporo zarobić. Idealny biznes na wsie itd :D

05.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli mieszkasz na wsi masz pewnie duzo miejsca, możesz zacząć produkcje oraz montaż, lub sam montarz, co jest tańsze, mianowicie szkła do różnych rzeczy, np. do domu, szkło do kuchni szklanych ozdób jest mega dużo takich rzeczy i produkcja  jak i montaż jest opłacalny.

03.10.2017
wypowiedzi: 81
*.dynamic.chello.pl

ja bym od razu sięgnął po pożyczkę pozabankową. mniej zachodu  tym. jak nie znasz żadnych to możesz spróbować się z nimi skontaktować https://wnet-pozyczka.pl/, wystarczy zostawić swój nr i oni oddzwonią 

06.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może zaczniesz robić galwanizację tak jak tutaj: http://www.tegal.pl/ ?

Myślę, że na wsi byłoby trochę klientów zainteresowanych taką usługą.

03.11.2017
wypowiedzi: 7
*.244.185.28

Jestem pewien, że najlepszy pomysł to najprostszy pomysł. Założenie własnego gospodarstwa rolnego to najbardziej rentowna dziedzina, jeśli chodzi o wieś — wyciągajmy z niej jak najwięcej. Pamiętaj, że sprzedane plony idą na całą Polskę, może i świat! Najważniejsze jednak to zaopatrzyć się w wysokiej jakości maszyny rolnicze. Polecam http://www.xcmgeuropa.com którzy zaopatrują mnie w maszyny budowlane — rolnicze urządzenia z pewnością charakteryzują się równie dobrą jakością.

07.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że możesz otworzyć jakąś firmę przemysłową, na przykład coś takiego jak tu: https://bluehipo.pl/

Na wsi na pewno znajdą się klienci na takie usługi.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.