Forum: Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

24.08.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślałeś może o czymś ze zwierzętami? Na wsi nie brakuje miejsca żeby otworzyć np schronisko dla psów. Spójrz tutaj i zobacz że to serio się opłaca. Przy tym wiele zwierząt przestałoby cierpieć, no szczęśliwe są obie strony. ;)

04.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może coś związanego z miejscem w którym chcesz to otworzyć? Np prace ziemne bydgoszcz. To dochodowy wręcz biznes, cały czas ktoś potrzebuje wykopów chociażby pod fundamenty. To taki nie kończący się biznes. ;)

04.09.2017
wypowiedzi: 27
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

w różnych branżach i działalnościach mogą przydać się kurtyny świetlne schmersal - bardzo dobre produkty, które sprawaiją, że praca jest bezpieczniejsza. Mają szereg przydatnych funkcji i można stwierdzić że to produkty najwyższej jakości które są przydatne np w halach czy magazynach

05.09.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może pomyśl o budowaniu szamb ekologicznych. Teraz jest na to popyt. Zobacz sobie jak interprogress.pl sobie z  tym poradził oraz jaką ma ofertę. Da się na tym sporo zarobić. Idealny biznes na wsie itd :D

05.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli mieszkasz na wsi masz pewnie duzo miejsca, możesz zacząć produkcje oraz montaż, lub sam montarz, co jest tańsze, mianowicie szkła do różnych rzeczy, np. do domu, szkło do kuchni szklanych ozdób jest mega dużo takich rzeczy i produkcja  jak i montaż jest opłacalny.

03.10.2017
wypowiedzi: 92
*.dynamic.chello.pl

ja bym od razu sięgnął po pożyczkę pozabankową. mniej zachodu  tym. jak nie znasz żadnych to możesz spróbować się z nimi skontaktować https://wnet-pozyczka.pl/, wystarczy zostawić swój nr i oni oddzwonią 

06.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może zaczniesz robić galwanizację tak jak tutaj: http://www.tegal.pl/ ?

Myślę, że na wsi byłoby trochę klientów zainteresowanych taką usługą.

03.11.2017
wypowiedzi: 9
*.244.185.28

Jestem pewien, że najlepszy pomysł to najprostszy pomysł. Założenie własnego gospodarstwa rolnego to najbardziej rentowna dziedzina, jeśli chodzi o wieś — wyciągajmy z niej jak najwięcej. Pamiętaj, że sprzedane plony idą na całą Polskę, może i świat! Najważniejsze jednak to zaopatrzyć się w wysokiej jakości maszyny rolnicze. Polecam http://www.xcmgeuropa.com którzy zaopatrują mnie w maszyny budowlane — rolnicze urządzenia z pewnością charakteryzują się równie dobrą jakością.

07.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że możesz otworzyć jakąś firmę przemysłową, na przykład coś takiego jak tu: https://bluehipo.pl/

Na wsi na pewno znajdą się klienci na takie usługi.

24.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Otwórz może sklep gdzie będziesz sprzedawał sprzęt pożarniczy teraz ci powiem że możesz nieźle zarobić. Sprawdź sobie ten temat. 

28.11.2017
wypowiedzi: 11
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niezależnie od tego jakiego rodzaju otworzysz działalność, na pewno sprawdzi się program do sprzedaży w sklepie, ja w moim odzieżowym korzystam z : http://positiveretail.pl/ i świetnie się sprawdza, praca znacznie się usprawniła :)

07.12.2017
wypowiedzi: 46
*.jmdi.pl

Moim zdaniem wspomniana już wcześniej firma budowlana to dobry pomysł na biznes :) Jak już będziesz posiadał maszyny to warto kontrolować to co się z nimi dzieje. Tu idealnie sprawdzi się ta ewidencja maszyn http://www.satisgps.com/zastosowania-biznesowe/maszyny/. Ciekawe rozwiązanie za przystępną cenę. Może ktoś z Was miał już okazję z tego korzystać i podzieli się opinią ?

07.12.2017
wypowiedzi: 4
*.ip4.wifimax.pl

Skoro są juz 3 spożywczaki to może salon fryzjerski? Kobiety w każdym mieście/wsi chcą ładnie wyglądać. Przy okazji możesz także robić paznokcie. 

Jeśli planujesz salon fryzjerski, to potrzebna Ci będzie dobra i tania hurtownia. Polecam tą http://www.ivasklep.pl 

08.12.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Możesz zacząć oferować szamba jak tutaj: http://szamba-betonowe-360.pl/

Teraz dużo ludzi buduje się na wsi gdzie nie ma kanalizacji, więc klienci będą.

29.12.2017
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdecydowanie postawiłbym na przemysł spożywczy. Po tych firmach widać

http://faar.pl/producenci-maszyn-i-urzadzen-dla-przemyslu-spozywczego-w-polsce-top-5/

że to dobry pomysł na biznes na wsi.

03.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja myślę, że praca z drewnem to całkiem dobry pomysł na biznes na wsi. Przyda Ci się na przykład strugarka czterostronna cena i już możesz zaczynać. Tylko drewno jeszcze będzie Ci potrzebne.

03.01.2018
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Spróbuj skorzystać z oferty PLAY PARTNER http://www.playpartner.eu/

10.01.2018
wypowiedzi: 39
*.net.hawetelekom.pl

Na wsi wydaje mi się, że najlepiej po prostu uprawiać ziemię. Jest ku temu najwięcej sposobności. W dodatku jest tyle nowoczesnych rozwiązań, odmian zbóż czy środków ochronnych np. https://www.syngenta.pl/uprawy/ziemniak/carial-star-500-sc , że w dzisiejszych czasach uprawa roli jest naprawdę łatwa

11.01.2018
wypowiedzi: 24
*.CNet.Gawex.PL

Zobacz czego ludzie potrzebują w Twojej wsi i dostosuj Twoją branżę do ich potrzeb. Może sklep spożywczy, który działa całodobowo? Może w Twojej wsi brakuje jakiegoś towaru i wszyscy muszą po niego jeździć do miasta? To świetna szansa dla Ciebie! Możesz też spróbować sprzedaży interenetowej, bo nie będzie miało znaczenia czy mieszkasz w mieście czy na wsi. A co do otwierania firmy, to polecam Ci najtańsze konto bankowe dla firm, bo napewno się przyda jak już otwierasz coś swojego. Powodzenia i czekamy na relacje jak Ci się udało :) 

11.01.2018
wypowiedzi: 4
*.106.159.97

Myślę, ze na wsi najbardzoej opłacalne jest po prostu rolnictwo. No ale wiadomo nie każdy posiada własną ziemię, a jej zakup to niejednokrotnie ogromne koszty. Tańszą opcją jest na przykład firma transportowa. My z mężem taką prowadzimy w malutkim miasteczku i w sumie muszę stwierdzić, że jest to opłacalna dzialalność. Na poczestu wzięliśmy kredyt na samochów, przyczepę oraz jej naprawę - między innym chodziło o wymianę kół podporowych oraz inne drobne prace. 

Rozpoczęcie przygody z własnym biznesem było dla nas bardzo stresujące, ale szybko okazalo się, że jest to całkiem opłacalne.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.