Forum: Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

12.01.2018
wypowiedzi: 4
*.106.159.97

Jak się mieszka na wsi to najlepiej zacząc prowadzić biznes online. Oczywiście nie każdy jest informatykiem i zna się na programowania, ele już na przykład do sprzedaży przez internet nie trzeba umieć tak wielu technicznych rzeczy. Mi się na przykład podoba ten sklepi i planuję w najbliższym czasie otworzyć podobny: https://borika.pl/butik

14.01.2018
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dobrym pomysłem na uruchomienie własnego biznesu na wsi jest otworzenie mobilnego sklepu spożywczego,zero wkładu własnego, dajemy nowoczesne auto dostosowane do tego typu działalności, niezbędne narzędzia,kartę paliwową,towar, jeśli jesteś zainterowany/a zajrzyj na stronę www.abcnakolach.pl/

15.01.2018
wypowiedź: 1
*.211.57.128

Nazywam się Wioleta Katulska. Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami moim doświadczeniem
Po wielu finansowych trudnościach jestem teraz bogaty i szczęśliwy
Mam kartę główną od dobrego człowieka w Internecie
a ta karta główna jest obciążona wystarczającą ilością pieniędzy.
Każdego dnia mogę zebrać 5000 złotych z tej karty z dowolnego banku w Polsce
bez żadnych problemów i również korzystam z karty w supermarkecie
Jeśli chcesz mieć własną kartę, możesz po prostu skontaktować się z divinecardhacker@gmail.com
to jest lepsza pomoc finansowa niż pożyczki, sprawdź to
Dzięki

16.01.2018
wypowiedzi: 5
*.106.159.97

Też mi się wydaje, że biznes online będzie dobrym rozwiązaniem. Nie chodzi mi oczywiście o jakieś podejrzane interesy, mam na myśli zwykły sklep internetowy. Prowadzenie takiego sklepu może przynieść znaczne dochody, ale należy zdawać sobie sprawę, że początki mogą być trudne. Kuzyn założył sklep internetowy ze specjalistycznymi urządzeniami do diagnostyki komputerowej samochodow i przyczep. http://www.jaltestpolska.com/pl/diagnostyka/przyczep-naczep Okazało się, że działalności jest bardzo opłacalna. Ja też po woli zaczynam myśleć o tym, żeby otworzyć wlasny sklep online. 

16.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl
16.01.2018
wypowiedzi: 87
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sądzę, że teraz dużo jest różnego rodzaju "spraw finansowych". Wiecie, rynek chwilówek kwitnie, zmieniają się oprocentowania, ludzie lądują na koniec z długami. Ja osobiście myślałem o jakiejś działalności windykacyjnej. Czytam ostatnio sporo na ten temat np. tutaj: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-przebiega-windykacja/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.