Forum: Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!! 1475

mauro 30.05.2016 *.accd254.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Rolnictwo rozwija sie dynamicznie, rolnicy kupują sprzęt i maszyny. Warto pomysleć.

emoskala85 31.05.2016 *.66.137.168.217-rev.hti.pl

6

Może jakaś agroturystyka? Połączona z eko-żywnością czy coś takiego. Temat jest bardzo na czasie i można na tym zarobić.

korner 01.06.2016 *.217.73.188.37

80

Jak dla mnie to na wsi sprawdzi się sklep internetowy, bo to nie ogranicza. możesz psrzedawac ludziom z całej Polski. Musisz jednak postawic na dobra obsluge, bo współcześni klienci są bardzo wymagający. Ja moge polecić ci kupno oprgramowania dla ecommerce. To automatyzuje pracę, skraca czas obslugi klientów, a także zapobiega porzuceniu koszyków. Jednym słowem zwiększa jakość obslugi, a tym samym pozwala na pozsykaie lojalnych klientów.

Martini78 03.06.2016 *.46.175.234.116.maxnet.net.pl

1

Ja bym ci polecił wyrabianie i sprzedaż prefabrykatów budowlanych - w naszej okolicy działa taka firma i prosperuje naprawdę sprawnie. Mają zamówienia z całego warmińsko-mazurskiego :P

Aneta Krupa Kuzera 13.06.2016 *.komp-91-222-72.249.protonet.pl

17

Na pewno taki pomysł ma sporą szansę na powodzenie. A co sądzicie o takim pomyśle, jak otworzenie apteki? W końcu ludzie chorują wszędzie, więc na pewno każdy wybrałby takie miejsce, do którego nie musi daleko jechać.

patrykk 12.07.2016 *.095160158213.dynamic-ra-11.vectranet.pl

4

A może coś związanego z gastronomią? Czyli jakieś przetwory, domowe obiady itd?

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14

Nie ważny jest profil działalności. Ważne jest działanie, a żeby je podjąć potrzeba najczęściej kapitału. Nam z mężem mocno pomogła 1 super książka. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" :) Wszystko jest możliwe

Sams 16.01.2017 *.eou122.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Agroturystyka jest dziedziną kosztowną i wiążącą się z dużym ryzykiem, na które nie każdy jest w stanie sobie pozwolić. Zdecydowanie bardziej optuję za sklepem internetowym - można go prowadzić z dowolnego miejsca, infrastruktura jest w głównej mierze wirtualna i bądźmy szczerzy, o wiele łatwiej zarządza się firmą, która nie bazuje na żywym inwentarzu. :p

lolek100 16.01.2017 *.user-31-172-180-219.va-router.com.pl

146

Pomysl na biznes to jedno, a drugie to pomysl jak go rozpromowac. Konkurencja jest duza, a wiadomo na poczatku malo kto ma duze srodki, ktore chcialby przeznaczyc na reklame. Ja sam na poczatku postawilem na taka reklame nie wprost - tj karty rabatowe, karty stalego klienta. Kazdy z nas ma pelno takich w portfelu i obecnosc ich przypomina nam o tym, ze robimy zakupy w tej firmie. Postawilem na dobra jakosc tych kart, zrobila mi je firma Cardon (chwala im za to, odwalili kawal dobrej roboty) i nie raz widze, ze karty mojej firmy sa na wierzchu w portfelu. Kiedys zapytalem jednej z Pani czemu i odpowiedziala, ze jest najladniejsza z calego jej zbioru. O. I niby nic, ale kazdy ja zauwaza jak Pani gdzies placi itp. :)

Paull 03.02.2017 *.188.146.19.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

13

W małej miejscowości, przez którą przejeżdża dużo ludzi można pomyśleć o działalności agroturystycznej albo o wyrobie tradycyjnych serów czy wędlin. Amatorzy na takie domowe, ekologiczne produkty zawsze się znajdą.

Iwonka23 10.07.2017 *.5.172.190.67

5

U nas we wsi są trzy sklepy. Każdy inny, w każdym jacyś klienci. Dasz dobry sklep, dobre godziny, dobre ceny - to przyjdą do Ciebie.

jedrasss123 11.07.2017 *.212.244.185.28

2

A może coś typu myjnie parowe? Znajomy ma punkt z myjniami parowymi (z tego co pamiętam, to mówił coś o stronie zamow-myjnie.pl, jakas myjnia optima) i jest naprawde zadowolony. Klientów ma dużo, taka działalnośc okazała się bardzo rentowna i nie pochłania dużo czasu. bo klienci sami korzystają z urządzeń, nawet kilka osób jednoczesnie. Jesli w Twojej wsi nie ma takiego punktu, to mogłoby to byc coś innowacyjnego, ciekawego.

krzycho29031989 20.07.2017 *.5.174.123.99

1

u nas na wsi to z bratem se zrobiliśmy taki biznes, ze produkujemy pelet. Nikt u nas w tkaie cos się nie bawil, reszta to same gospodarze z hektarami co tylko o hodowli myślą. Poczytalismy w Internecie o tym Troszki i na nasze oko wydawal to się być opłacalny i prosty interes. Kupilimy maszyny do produkcji w człuchowie. Najwazniejsze to dobrac odpowiedni sprzet żeby potem po mechanikach nie wozic i żeby no nie stał na pusto. Sprzęt nasz póki co chodzi, nie zapycha się ni nic, hajs tez się zgadza. Dobry nam wyszedl ten interes. Jakby kto chciał wiecej informacji to pisac,.

moon28 moon 24.07.2017 *.user-94-254-145-37.play-internet.pl

1

krzycho29031989 daj jakieś namiary do ciebie. Chętnie się czegoś nowego dowiem na temat tego peletu. piotrbulat@poczta.fm

Dzieki

Pavluz 14.01.2018 *.apn-5-60-239-105.dynamic.gprs.plus.pl

5

Dobrym pomysłem na uruchomienie własnego biznesu na wsi jest otworzenie mobilnego sklepu spożywczego,zero wkładu własnego, dajemy nowoczesne auto dostosowane do tego typu działalności, niezbędne narzędzia,kartę paliwową,towar, jeśli jesteś zainterowany/a zajrzyj na stronę www.abcnakolach.pl/

Divine Hacker 15.01.2018 *.197.211.57.128

1

Nazywam się Wioleta Katulska. Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami moim doświadczeniem
Po wielu finansowych trudnościach jestem teraz bogaty i szczęśliwy
Mam kartę główną od dobrego człowieka w Internecie
a ta karta główna jest obciążona wystarczającą ilością pieniędzy.
Każdego dnia mogę zebrać 5000 złotych z tej karty z dowolnego banku w Polsce
bez żadnych problemów i również korzystam z karty w supermarkecie
Jeśli chcesz mieć własną kartę, możesz po prostu skontaktować się z divinecardhacker@gmail.com
to jest lepsza pomoc finansowa niż pożyczki, sprawdź to
Dzięki

Aneta Badosz 13.02.2018 *.89-64-15-96.dynamic.chello.pl

2

Z własnego doświadczenia wiem, że świetnie sprawdzają się różne usługi, a już zwłaszcza te związane ze sprzątaniem. Ludzie w dzisiejszych czasach dążą do jak najsprawniejszych i najwygodniejszych rozwiązań. Stąd też pomyślałam o punkcie samoobsługowym z odkurzaczami parowymi Green Steam. Ludzie podjeżdżają, odkurzają tapicerkę, dywaniki i odjeżdżają. Trwa to kilkanaście minut, daje dobre rezultaty i nie kosztuje zbyt dużo, więc chętnych nie brakuje. Może taki biznes by się i u Ciebie sprawdził?

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-154-28.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

fokun 25.01.2019 *.euf182.neoplus.adsl.tpnet.pl

15
O tym co znaczą kredyty w obcej walucie przekonali się frankowicze. Firma potrzebująca zastrzyku gotówki może dostać w banku Raiffeisen kredyt obrotowy bez zabezpieczeń. nie trzeba zastawiać majątku firmy bo gwarancje daje bgk.

Krystian Maciąg 15.04.2021 *.host-89-229-173-162.dynamic.mm.pl

1
Ja bym się skłaniał ku. Skład budowlany z magazynowaniem opału itp.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.