Forum: viceversa ( firma Yakan ) - czy ktoś co kolwiek wie na temat współpracy ? 1475

lulu 12.11.2010 *.aeno198.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam.

Czy słyszeliście może coś na temat ViceVersa ? Będę wdzięczna za wasze informacje.

dora1950 17.01.2011 *.host-89-228-244-144.kalisz.mm.pl

53

Witam!

W środę się spotykam z przedstawicielem firmy.Jestem zainteresowana otworzeniem sklepu Vice Versa ale ciągle się się zastanawiam.Koszty utrzymania sklepu będą wysokie/galeria/.Muszę sama wykończyć lokal-to też pochłonie dużo pieniędzy i mam obawy czy ta marka przyciągnie ludzi kupujących właśnie odzież tej firmy.

Pozdrawiam

issa 15.03.2011 *.abu88.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam!

Jestem ciekawa czy otworzyłaś sklep z ciuszkami tej firmy? Jak to wygląda, czy jesteś zadowolona?

Ja mam swój sklep i mam ich odzież, jestem zadowolona, ludzie kupują, bardzo sobie chwalą, jakość jest bardzo dobra, może z modą nie nadążają ale jakość jest ponad to.

Myślałam właśnie nad ich sklepem, ciekawa jestem jak to wygląda? z góry dziękuję za informacje. pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.