Forum: Punkt nadawania przesyłek kurierskich - usługi dla konsumentów 46

dziubek 20.01.2006 *.pD952CDEF.dip0.t-ipconnect.de

1
mam pytanie odnosnie zalozenia firmy kurierskiej od dluzszego czasu mazy mi sie otworzenie takiej uslugi tylko prosze doradzcie mi co mam zrobic krok po kroku od poczatku do konca serdecznie dziekuje

klucznik_Gerwazy 30.01.2006 *.abwm48.neoplus.adsl.tpnet.pl

17
sięgnij do materiałów programu "Firma" TVN24. Można je ściągnąć z portalu Onet.pl

marcia 14.06.2009 *.dynamic-78-8-236-97.ssp.dialog.net.pl

3
 prowadze dziełalność mam dwa lokale w różnych miastach,niestety nastał kryzys i w związku  z tym chce dowiedzieć sie inf co myslicie o firmach kurierskich.Nie chce rozwozic sama paczek a jedynie mieć punkt odbioru

iks 15.06.2009 *.dno7.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Próbowałem  rozkręcić  tę formę jako dodatek do prowadzonej dzialalności, ale muszę przyznać, że nie było zainteresowania klientów. Póki co Poczta i nowopowstające firmy konkurencyjne kojarzą się z przesyłkami i paczkami i  tak  chyba pozostanie. Według mojego rozeznania na tym kasy nie zrobisz, pomimo małych kosztów uruchomienia takiego punktu. Nie myśl że odradzam - to tylko moje subiektywne odczucie. Moim zdaniem zorganizuj jakiś drobny handel - ta forma działalności nawet w kryzysie się kręci, chociaż też zależy od branży.  Zyczę powodzenia. 

krystian81 12.11.2010 *.acbq236.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Co myślicie o założeniu takiego interesu?Miasto powyżej 20tyś mieszkańców...jest sporo sklepów,hurtowni,zakładów pracy...Wystarczy podpisać umowę z GLS,DHL,DPD Czy taki biznes może być dobry?Proszę dobrze doradzić:)Pozdrawiam

challenger 15.11.2010 *.user-188-33-41-12.play-internet.pl

4
Oczywiście że może być dobry, sam szukałem takiego punktu jak wysyłałem felgi lecz niestety nie znalazłem (w 80tys. mieście) a ceny w takich punktach są dużo niższe lecz na początek zamiast pisać na forum proponuje podzwonić do wymienionych firm. Pozdrawiam

Aviato 19.09.2014 *.ip-193-151-114-188.mnc.pl

3

Czy ktoś może coś powiedziec o prowadzeniu przedstawicielstwa firmy kurierskiej.

SpeedPak.net 05.03.2015 *.user-94-254-144-46.play-internet.pl

9

Zapraszam do kontaktu z naszą firmą, chetnie nawiązemy współpracę w zakresie otwarcia nowego punktu.

pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.