Forum: Ajent Żabki - warto?

04.03.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Ja polecam tez sobie poczytać historie niektóych ajentów na forum żabki gowork.pl/opinie_czytaj,256587 ja po lekturze chyba zrezygnuje.

05.03.2016
wypowiedzi: 3
*.systel.pl

byłam 2 m-ce temu na spotkaniu dot ajencji zabki.

też wyciągnęłam kalkulator i zaczęłam liczyć:

obrót max 90000 x 5% marży (średnio) to ile to? 4,5 tysiąca :)) pani na spotkaniu mnie zapewniała że marża jest 10% ale po tym co przeczytałam na forach zwyczajnie jej nie wierzę. w dodatku pytałam ją wielokrotnie aby podała mi tabęlę z marżami, niestety bez rezultatu, nie chciała podać ani jednego przykładu marży zasłaniając sie tajemnicą.. podejrzane

z tego opłać min 3 pracownice 2500x2=7500 

mój zus: 1100, podatki, koszty tel, innternet, ochrona, leasing samochodu, paliwo...można wyliczać ale po co :))

ile ci zostaje?? jesteś pod kreską:))

pani mi mówi że ja mogę w żabie "dorobić" sprzedając warzywa i pieczywo lokalne :-)

ale ubaw :)

jak bedę chciała warzywami handlować to wystawię mały kramik, którego koszt zamknę w kwocie 300-500 zł i na czysto codziennie bedę zarabiac 200-300, a jak mi dobrze pójdzie to nawet 1000 dziennie wyciągnę

pozdrawiam naiwnych franszyzobiorców nara..

06.03.2016
wypowiedzi: 350
*.gorlice.zicom.pl

Heh! Ktoś odgrzał stary temat i zobaczyłem w nim swój wpis sprzed 6 lat (sic!) ... no i cóż mogę powiedzieć nawiązując do tego wspomnianego wpisu, ano tyle, że ta Żabka w moim mieście była nie dłużej niż 4-5 miesięcy i od tamtej pory jak znikła tak przez te 6 lat nikt więcej się nie odważył sklepu tej sieci tutaj otwierać. 

29.09.2016
*.dynamic.chello.pl

Anna Ulatowska  to naj bardziej klamliwy ajent i zlidzi. Zaufanego pracownika wydymała na 300 ,zł  Brawa  trener

30.09.2016
wypowiedzi: 21
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mój osiedlowy sklepik działał niegdyś pod szyldem Żabki. Właścicielka szybko się z tego interesu wycofała. 

03.10.2016
wypowiedzi: 7
*.ssp.dialog.net.pl

Zdecydowanie nie polecam takiego biznesu... Znam to od wewnątrz z opowieści znajomej, która się pokusiła na coś takiego... No niestety nie opłaca się to zupełnie.

25.01.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam szukam pracownika do żabki w mazowieckim na terenie grodziska mazowieckiego, sama tam pracuje i nie wierze opisom zauwarzcie ze ajenci tez sa pod presja.....ale jak kto uwaza..chetnych zapraszam pod nr570 058302

27.02.2017
*.centertel.pl

Ajenci pod presją ? Ile chce Pani zapłacić pracownikowi - 10 czy 6 PLN na godzinę ? Ajenci często mówią pracownikom, że nie stać ich na więcej, więc pytam w takim razie: jeżeli nie stać Ajenta na normalne warunki płacy i pracy dla pracowników, to niech sam tam działa, albo zamyka ten biznes. Żabka dokładnie o tym wie, ale wciąż wpędza Ajentów w kłopoty i długi.

Zapraszam do poczytania http://www.zabka.org.pl i wyrażenia opinii o Żabce.

28.02.2017
*.centertel.pl

Witam. Czy jest na forum osoba, która wynajmowała Żabce lokal? Nie chcę być ajentem, zastanawiam się tylko nad wynajęciem dla nich lokalu i po niezbyt przychylnych opiniach zastanawiam się czy w ogóle cokolwiek z nimi załatwiać. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

14.04.2017
wypowiedzi: 9
*.static.chello.pl

Wiesz uwazam, że warto. Jest to dobre źródło dochodu + mozna bezpiecznie poznać podstawy samodzielnego biznesu. Jedna uwaga - wystrzegaj się dużych miast. Znajomy miał żabkę w Wawie i padło. Okazało się, że elita raczej celuje raczej osiedla nowych mieszkań w Legionowie , Konstancinie, Łomiankach. Tam gdzie jest kasa - nie ukrywajmy - żabka jest na szybkie zakupy i nie jest tania. 

20.04.2017
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

Ciekwe więc jakim cudem tak wiele jest otwartych sklepów pod szyldem Żabki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.