Forum: Diverse albo House - jaki miesięczny utarg? - moda 114

P3mek 27.11.2010 *.95.178.77.119

1

Witam wszystkich.

Mam pytanie do osób zorientowanych w temacie odzieżowym i prowadzeniu takich sklepów jak Diverse bądz House.

 A mianowicie chciałbym się dowiedzieć jakie są srednie obroty miesieczne tych sklepów, jaka jest marża na ciuchach tej firmy i w ogole rozwiniecia tematu bo jestem poważnie zainteresowany w wejście z nimi w spółprace.

juventinio2603 29.11.2010 *.apn-77-112-137-248.dynamic.gprs.plus.pl

59
niewiem jak Diverse czy House ale zaprzyjazniony sklep Levis-a mial w listopadzie 200 tys, obrotu, zysk na miesiac maja srednio 30tys

Megge 30.11.2010 *.38.57.103-84.rev.gaoland.net

2

 czyli trzeba liczyc ok 25 tys miesiecznie sklep prete - à - porter?

a moze ktos sie orientuje ile wynosi koszt miesieczny utrzymania sklepu w centrum handlowych w jednej z Galerii warszawskich?  (czynsz za lokal, wynagrodzenie sprzedawcow itp, ubezpieczenia itp)

pozdrawiam  

challenger 08.12.2010 *.public-gprs58863.centertel.pl

4
Witam a sam udzial od utargu na jakim poziomie sie ksztaltuje?

Frank 25.02.2011 *.aei26.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Diverse i House nie wiem ale orientuję się jak to wygląda w innych podobnych sklepach także od strony kosztów - podaj e-mail pogadamy priv

MALWINKA 17.02.2015 *.user-164-127-42-41.play-internet.pl

3

pracowałam w kilku sieciówkach, powiem tak lokal koniecznie w galerii minimum 100m - inaczej się nie pchajci. House ok ale diverse franczyza to porazka. co do obrotów listopad grudzień czy okres wiosenny to czas kiedy właściciel może się obłowić inne miesiące różnie czasem trzeba dopłacić.... wszystko zależy od kosztów lokalu wielkości miasta itd

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.