Forum: Monetia czy Gi Polska Sieć Opłat Opłaty Rodzinne 1483

JoannaW 03.12.2010 *.078088205188.walbrzych.vectranet.pl

1

Czy ktoś z Was prowadzi może któryś z tych systemów partnerskich?

Czy da się na tym zarobić? Który z Partnerów jest lepszy Monetia czy Gi Polska Sieć Opłat? A może jest jakaś lepsz oferta na rynku zajmująca się opłatami klientów detalicznych?

Bardzo proszę o informacje.

Gorąco pozdrawiam i z góry dziękuję.

iks 03.12.2010 *.aauf101.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Monetia, to dawna Skarbonka, przejęta przez Bank Dnb Nord. Jest to obecnie rodzaj franczyzy - zresztą zadzwoń to się dowiesz co i jak. Osobiście nie polecałbym, bo nie jesteś i nie będziesz samodzielna przy tej współpracy. 

GI to sieć opłat działająca pod wspólnym szyldem, ale każdy podmiot jest samodzielny i "pracuje" na własny rachunek. W tej opcji, sama decydujesz o wszystkim. sama ustalasz wysokość prowizji oraz zakres działaności (usług  dodatkowych).

W sumie zawsze jest coś za coś. Albo szyld i pieczątka, za znaczną część dochodów , albo pełna swoboda i cały zysk dla Ciebie przy trochę dłuższym okresie "rozruchu".

Rada dla Ciebie?... "Zawsze lepiej być rzeźnikiem niż baranem".

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.