Forum: Service-and-wash-master 1484

marak1916 07.12.2010 *.095160097164.warszawa.vectranet.pl

69

Czy ktoś miał do czynienia z firmą z Gdańska? Dotychczasowe próby tego typu na polskim rynku nie wypaliły (carman, quik-fit). Wiem, że rozmowa zaczyna się od 150k plus weksel in blanco. Ale czy ktoś zabrnął dalej w negocjacjach, ewentualnie prowadzi taki punkt?

http://franchising.pl/artykul/5679/service-and-wash-master-chce-podbic-rynek/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.