Forum: Bielbaw -pościel, kołdry, poduszki, ręczniki... 1475

dora1950 07.12.2010 *.host-89-228-244-144.kalisz.mm.pl

53

Proszę o kontakt osoby, które prowadzą sklepy tej firmy.Czy to w ogóle się opłaca?Liczę,że tutaj dostanę opinie na temat ww firmy.Pozdrawiam.

dora1950 08.12.2010 *.host-89-228-244-144.kalisz.mm.pl

53

Witam!

Liczyłam na wypowiedzi na temat Bielbaw ale niestety nikt się nie odezwał.Przypominam się raz jeszcze i proszę o wypowiedzi.Pozdrawiam.

KamKryst 23.12.2010 *.77-255-42-20.adsl.inetia.pl

1
Witam, prowadzę sklep z pościelą. Wszystko się opłaca, jeśli ma Pani zbyt. W tej chwili pościel tak drożeje, że aż strach co to będzie za chwilę. A czy to się opłaca? Zależ co i za ile Pani kupi. Pościel nie jest artykułem pierwszej potrzeby a dalej Pani sobie dopowie Pozdrawiam

dora1950 23.12.2010 *.host-89-228-244-144.kalisz.mm.pl

53

Witam!

Dziękuję za wypowiedż.Chciałabym otworzyć sklep franczyzowy.Była bym na prowizji.Warunki dają dobre,firma solidna.Tylko jeden problem czy będą kupować.

W chwili obecnej prowadzę handel odzieżą i jest dramat.Dlatego zależy mi na opiniach ludzi którzy handlują pościelą,kołdrami itp.

Życzę wesołych Świąt.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.