Forum: Bielbaw -pościel, kołdry, poduszki, ręczniki...

07.12.2010
wypowiedzi: 53
*.kalisz.mm.pl

Proszę o kontakt osoby, które prowadzą sklepy tej firmy.Czy to w ogóle się opłaca?Liczę,że tutaj dostanę opinie na temat ww firmy.Pozdrawiam.

08.12.2010
wypowiedzi: 53
*.kalisz.mm.pl

Witam!

Liczyłam na wypowiedzi na temat Bielbaw ale niestety nikt się nie odezwał.Przypominam się raz jeszcze i proszę o wypowiedzi.Pozdrawiam.

23.12.2010
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Witam, prowadzę sklep z pościelą. Wszystko się opłaca, jeśli ma Pani zbyt. W tej chwili pościel tak drożeje, że aż strach co to będzie za chwilę. A czy to się opłaca? Zależ co i za ile Pani kupi. Pościel nie jest artykułem pierwszej potrzeby a dalej Pani sobie dopowie Pozdrawiam

23.12.2010
wypowiedzi: 53
*.kalisz.mm.pl

Witam!

Dziękuję za wypowiedż.Chciałabym otworzyć sklep franczyzowy.Była bym na prowizji.Warunki dają dobre,firma solidna.Tylko jeden problem czy będą kupować.

W chwili obecnej prowadzę handel odzieżą i jest dramat.Dlatego zależy mi na opiniach ludzi którzy handlują pościelą,kołdrami itp.

Życzę wesołych Świąt.

31.05.2016
wypowiedzi: 2
*.tvkstella.pl

witam serdecznie, oczywiście że się opłaca, [url=http://lech-pol.eu/]producenci kołder[/url] zyskują teraz coraz więcej klientów ze względu na materiały z jakich robią swoje produkty, zwłaszcza, że są to najlepsze materiały na rynku, antyalergiczne, nie uczulają i są przewiewne, dzisiejsze kołdry służa na kilka lat, a nie jak keidyś po kilku miesiącach się rozdzierały, lepsze tworzywa do produkcji to lepszy zysk

31.05.2016
wypowiedzi: 2
*.tvkstella.pl

witam serdecznie, oczywiście że się opłaca,producenci kołder i poduszek zyskują teraz coraz więcej klientów ze względu na materiały z jakich robią swoje produkty, zwłaszcza, że są to najlepsze materiały na rynku, antyalergiczne, nie uczulają i są przewiewne, dzisiejsze kołdry służa na kilka lat, a nie jak keidyś po kilku miesiącach się rozdzierały, lepsze tworzywa do produkcji to lepszy zysk

13.06.2016
wypowiedzi: 175
*.play-internet.pl

Trzeba mieć bardzo duży wybór asortymentu, żeby wkroczyć na rynek. Wiąże się to oczywiście z dużymi wydatkami. Jeśli chcesz otworzyć taki sklep z pościelą to musisz się liczyć z ogromną inwestycją. Oferowana pościel musi być bowiem bardzo dobrej jakości.

08.01.2018
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jest to lekki kawałek chleba, nie ma co ukrywać. Ważny jest asortyment i w jakiego klienta celujesz. Dla wielu osób nie ma znaczenia pod czym śpią, więc możesz i zarabiać na bardzo tanich produktach wykonanych z włókien syntetycznych. Z drugiej strony jest bardzo duże grono klientów, dla których jest to istotne, dlatego ważne stargetować sobie klienta. Moim zdaniem lepiej inwestować w produkty lepszej jakości np. https://i-posciel.pl/posciel-bawelniana-bawelna i zachować konkurencyjne ceny bo to fundament.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.