Forum: Chcę założyć stację paliw

25.09.2017
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Jeżeli chodzi o sprawdzoną i polecaną na rynku firmę budującą stacje paliw to polecam firmę Aspera. Sam przetestowałem. Oferta konkurencyjna, jakoś wykonania bardzo wysoka. Myjnia praktycznie bezawaryjna. Można brać w ciemno ;)

25.09.2017
wypowiedzi: 82
*.172.86.22

Super sprawa, ciekawie to opisaliście !

---

Skip Tracing

02.10.2017
wypowiedzi: 62
*.play-internet.pl

bardzo odważnie, życze powodzenia i oby się wszystko ułożyło po twojej myśli.

03.10.2017
wypowiedzi: 4
*.toya.net.pl

Jeżeli temat stacji benzynowej jest wciąż aktualny to ja mogę podrzucić link: http://stacon.pl/uslugi/budowa-i-modernizacja-stacji-paliw/ ,z tej firmy budowali stację dla osoby z mojego miasta i z tego co wiem to jest bardzo zadowolony.

03.11.2017
wypowiedzi: 9
*.244.185.28

Po otrzymaniu odpowiednich dotacji z Unii musisz skupić się o zaopatrzeniu, które jest najważniejsze przy prowadzeniu biznesu tego typu. Mam tutaj na myśli nawiązanie współpracy z odpowiednią firmą zajmującą się produkcją lub dystrybucją akcesoriów niezbędnych do prowadzenia stacji benzynowej. Zbiorniki paliwowe, pompy, liczniki do paliwa i AdBlue, pompy do oleju oraz zwijadła z wężem z oferty https://www.zbiorniki.szczecin.pl z pewnością okażą się idealnym wyborem.

03.11.2017
wypowiedzi: 9
*.244.185.28

Po otrzymaniu odpowiednich dotacji z Unii musisz skupić się o zaopatrzeniu, które jest najważniejsze przy prowadzeniu biznesu tego typu. Mam tutaj na myśli nawiązanie współpracy z odpowiednią firmą zajmującą się produkcją lub dystrybucją akcesoriów niezbędnych do prowadzenia stacji benzynowej. Zbiorniki paliwowe, pompy, liczniki do paliwa i AdBlue, pompy do oleju oraz zwijadła z wężem z oferty http://www.zbiorniki.szczecin.pl z pewnością okażą się idealnym wyborem.

05.11.2017
wypowiedź: 1
*.77.216.78.vultr.com

Ale drogi biznes sobie wybrałeś, łatwiej Ci będzie założyć jaką restaurację w strategicznym miejscu. A no i właśnie dają jeszcze te dofinansowania z Uni bo cos kojaże że się skończyło?

____________________
bazy firm

14.01.2018
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Tutaj http://www.pader.pl/oleje.html można się zaopatrywać w paliwo. Zawsze warto mieć sprawdzonego dostawcę, który ma dobrej jakości paliwa. W ten sposób można uniknąć napawdę wielu problemów.

19.01.2018
wypowiedzi: 6
*.ap-media.pl

 myślę że powinno się udać bo w koncu chcesz rozwijać swoje miasto;) ale pamiętaj że najważniejszy w tym wszystkim jezt projekt. zerknij tu: https://figura.team/oferta/projekty-konstrukcji/ jak to wygląda. możesz też dopytać o cenę orientacyjną, co trzeba będzie później wykazać w PUP, czy gdzie tam chcesz wziąć dotację

22.01.2018
wypowiedzi: 69
*.dynamic.chello.pl

Na pewno przyda się w takim razie namiar na KBS Diament-Serwis z Psar z okolic  Będzina  http://kbsdiament.com.pl/   Zajmują się m.in. wypełnianiem szczelin i ubytków w betonie i wykonywaniem powłok ochronnych betonu na stacjach paliw. Firma solidna i z dobrym cennikiem.

13.02.2018
wypowiedzi: 8
*.73.190.6

W mniejszych miejscowościach stacja benzynowa może być bardzo dochodową działalnoscią. Myślę, że warto połoaczyć ją z dodatkowymi usługami, np. warsztatem samochodowycm, myjnią i punktem komputeriwej diagnostyki

14.02.2018
wypowiedzi: 47
*.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Jeśli poważnie traktujecie ten pomysł, weźcie również pod uwagę, że potrzeba dla pracowników odpowiednich szkoleń. Na przykład kursy tankowania LPG. Nasi robili w https://galileum.pl/ wszystko odbyło się bez problemu. Polecam więc zapoznać się z tematem. 

14.02.2018
wypowiedzi: 16
*.80.166.reserved.voxility.com

Musisz mieć na to z milion złotych. To duż biznes.

_________________________________________

http://pracelicencjackiezarzadzanie.eu/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.