Forum: United Chicken - zna ktoś ?

17.12.2010
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Witam,

czy ktoś zna sieć United Chicken ?

pozdrawiam

Łukasz 

17.12.2010
*.play-internet.pl

Ja znam a co??

17.12.2010
wypowiedzi: 11
*.gorzow.mm.pl

to się wypowiedz , a nie odpowiadasz pytaniem na pytanie

20.12.2010
*.icpnet.pl

Jeżeli macie ciekawe informacje to napiszcie. Szukam od jakiegoś czasu biznesu w gastronomii. Pizzeri jest bardzo dużo, to samo z Kebabami, hamburgerami itd. Kurczak to tylko kfc, ale oni nie dają franczyzy. Dlatego myślę nad United Chicken.

22.12.2010
*.adsl.inetia.pl

skoro się interesujesz to powinieneś wejść na ich stronę internetową www.unitedchicken.pl jest tam troche informacji ale przedewszystkim jest kilka filmów z ich lokali no i kontakt gdzie dowiesz się więcej.

24.12.2010
*.play-internet.pl

No ja tam pracuje a czego konkretynie chcesz sie dowiedziec??

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.