Forum: Planeta sieć sklepów monopolowych - art. spożywcze i przemysłowe 131

killer 20.09.2012 *.aabo37.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Jestem klientem sieci Planeta i tego nikt nie podwarzy.

A to że z innymi klientami mamy zamiar poprawic \"PR\" to nasza indywidalna sprawa.

Fakt jest taki że opisane powyżej stwierdzenia są prawdą. Bedziemy to robić bo ktoś w koncu powinien się tym zająć.Negatywne opinie żle wpływają na wizerunek Planety i sa już dawno nie prawdziwe.

Jeteśmy nawet zderminowani do tego stopnia że chcemy zrobić obszerny artykuł na  ten temat. Ktoś powinien się tym w końcu zająć

A wasz portal prosimy o nie podsycanie do pisania złych opini. Każdy kto chce to może tu pisać. Siła internetu.

Mam tylko prośbę niech każdy kto pisze  wczasie obecnych uwiarygodni swoje opinie.

Pisanie \' nie polecam\'  według mnie o niczym nie świadczy

To co powyżej opisane jest w każdej chwili do sprawdzenia chociażby odwiedzając sklepy i rozmawiając z innymi właścicielami.

Wasz portal powinien dbac o obie strony i werifikować prawdomówność wypowiedzi.

Tyle, w razie pytań służę pomocą

Jesteśmy na razie małą grupką ludzi a zbieramy  się  w siłe i pomożemy....

obiektywny komentator 20.09.2012 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

zaraz, zaraz ... bo coś \"nienadażam\" za Tobą killerze ... Planeta to jest podobno sieć franczyzowa, to w takim razie dlaczego Wy jako rzekoim partnerzy macie dbać o dobry PR sieci, a nie robi tego sama sieć i jej zarząd czy tam właściciel? Chyba właśnie na tym polega jedno z głównych założeń każdego UCZCIWEGO systemu franczyzowego!! 

Franczyzodawca sprzedaje gotowy, SPRAWDZONY koncept działania, w zamian za kasę jaką ma z tego tytuły dba o dobry wizerunek firmy, co przynosi wymierne korzyści jego partnerom i jemu samemu bo dobra sieć, o dobrej opini i wizerunku prężniej się rozwija. 

W tym co Ty napisałeś taki proces nie ma miejsca i to rzekomo partnerzy mają prostować  wizerunek sieci? No sorry ale ja bym kopnął w dupę taką sieć i to z dużym zamachem. 

wyłudzenia 09.10.2012 *.agej23.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

No widać, które posty piszą franczyzobiorcy, a które właściciel, lub jego ludzie. Od kilku lat bez skutecznie próbuję odzyskać swoje pieniądze od Pana W. Podobnie jak Urząd Skarbowy, hurtownie i inni oszukani przez niego ludzie. Ktoś poddał propozycję, żeby udać się do Uwagi - ich takie problemy nie interesują. Pam W. chce się na tym forum wybielić, bo chce otworzyć do końca tego roku jak naj więcej sklepów, żeby mu przynosiły dochód - kosztem oczywiście franczyzobiorców. Taka franczyza, to świetny pomysł na zarabianie, ale tylko dla tego, kto tą franczyzę oferuje. Pisanie, że w Planecie się poprawiło - to BZDURA I KŁAMSTWO !!! Gdyby takie forum istniało kilka lat temu, nigdy nie doszłoby do podpisania umowy między Panetą, a mną. Wtedy na temat Planety były tylko wypowiedzi Pana Batko, i to w samych superlatywach, co w praktyce nie miało, i nie ma miejsca. Ale kiedyś ktoś mądry powiedział, że każde skórwy.... jakie uczyniłeś drugiemu człowiekowi, obiegnie Świat, i kopnie Cię w d... ze zdwojoną siłą. Nie jestem mściwą osobą, i nie życzę nikomu źle, ale proszę pamiętać Panie W. - w życiu nie ma grzechów, ani długów nie zapłaconych. Wcześniej, czy później za wszystko Pan zapłaci i to z duuuuuuuużymi odsetkami.

Pozdrawiam wszystkich, którzy wierzą w czyste intecnje Pana W. i w to, że w Planecie dzieje się coraz lepiej :))

G&J 31.10.2012 *.iw38.internetdsl.tpnet.pl

9

Nic mnie tak nie cieszy jak powodzenie finansowe Pana Marcina W. bo przecież firma, której się powodzi nie ma problemów z wywiązywaniem się ze swoich zobowiązań finansowych. Moją radość na pewno podzielają  US i ZUS Wieliczka, które co jakiś czas przesyłają mi pisma ile wynosi aktualne zadłużenie Pana Marcina W. a nie małe to pieniądze – gdyby ktoś miał co do tego wątpliwość chętnie udostępnię kopie tych listów.

W dniu dzisiejszym zapadł również wyrok w mojej sprawie przeciwko Panu Marcinowi W. – na moją korzyść. Pan Marcin jako uczciwy i dobrze prosperujący przedsiębiorca nie stawił się na żadnej rozprawie.

Na wokandzie w dniu dzisiejszym pan Marcin widniał również w innej sprawie jako oskarżony/dłuznik.

Wierzę że kiedyś Pan Marcin W. otrzyma to na co zasługuje. Wszystkim oszukanym życzę powodzenia, a tym którzy nadal są przed podjęciem decyzji o współpracy z tą firmą zwyczajnie zazdroszczę, gdybym miała dostęp do wiedzy jaką dzielą się na tym forum byli partnerzy firmy Planeta, była bym zdrowsza i bogatsza o utopione w tym interesie pieniądza.

Rocky 10.08.2013 *.efg221.internetdsl.tpnet.pl

2

Może poprostu trzeba rozpatrzeć się za inną franczyzą alkoholową, widziałem ostatnio w Krakowie dwa bardzo dobre sklepy w centrum CORLEONE. Sprawdzałem na ich stronce również oferują franczyzę, są nowi na rynku to może nie są tacy zepsuci jak pan W. Zatowarowanie, obsługa i wystrój bez porównania ładniejszy od planety.

Solid 10.08.2013 *.anm22.neoplus.adsl.tpnet.pl

26

Dobrze ze sie zarejestrowales zeby nam to powiedziec, maja 2 sklepy - nic tylko pchac sie do nich po franczyze!!

Daniel123 28.11.2013 *.46.22.174.138

1

Chciałem prowadzić własną działalność gospodarczą, wiedziałem, że PLANETA prowadzi franczyzę.(...)

Wpis usunięty na prośbę użytkownika Daniel123, który zamieścił wpis na forum. Admin

uczciwy56 20.12.2013 *.rtrkrk.gigainternet.pl

3

jak obecnie z firma pana w

wichura 13.05.2014 *.208.162.246.94.ip4.artcom.pl

1

Witam, jeżeli chodzi o sprawę otwarcia sklepu przy współpracy z Planetą zdecydowanie odradzam. Kontakt z nimi jest szybki jeżeli chodzi o wpłatę zaliczki na otwarcie nowego sklepu. Potem... kontakt się kończy. Podejście lekceważące, brak kontaktu telefonicznego. umówione spotkania w firmie z "osobą" odpowiedzialną kończą się pocałowaniem w klamkę. Oszustwo to mało powiedziane nie wspominając już o braku szacunku do swoich poencjalnych przyszłych partnerów. Jeżeli chodzi o moje podejście to najwidoczniej nie mają pojęcia z kim zadarli!!!!! Nie rozumiem jak od dwóch miesięcy można nie odbierać telefonów i unikać kontaktu.

Lukasz1985 29.05.2014 *.178-37-158-96.adsl.inetia.pl

3

a czy ktos sprawdzał ten rodzaj biznesu w mniejszych miejscowościach liczących 4 5 tyś mieszkańców?

lolek100 30.04.2015 *.89-66-0-188.dynamic.chello.pl

146

Dzięki za polecenie firmy. Wsyłałem do nich wniosek i poczytałem trochę http://www.antydlug.pl/uslugi/wnioski-o-upadlosc-konsumencka. Dobra, no to będziemy działać,dzięki.

Wincentoszust 14.11.2015 *.226.142.26.37.dyn.idknet.com

1

Radzę teraz szczególnie uważać na pana Wincencika i jego kolegów z którymi założył hurtownię Gerst sp. z o.o.

Jako że cały biznes łącznie z hurtownią im się wali, usiłują na koniec wyciągnąć tyle pieniędzy ile zdołają. Otóż dzięki temu, że Planeta posiada główne umowy najmu na część lokali, była w stanie wypowiedzieć ludziom prowadzącym sklepy umowy podnajmu zawarte na czas nieokreślony. W ten sposób przejęła za darmo prowadzone i rozwijane przez franczyzobiorców sklepy i stara się je sprzedać kolejnym osobom, wcześniej FAŁSZUJĄC obroty wykonywane przez daną placówkę. Raporty kasowe są pokazywane potencjalnym klientom, jednakże zawarte w nich dane są wyssane z palca. Jest to do wykrycia dopiero przy przeglądaniu raportu pełnego z wyszczególnieniem obrotów dobowych, kiedy jedna doba wykazuje obrót 20x wyższy niż przeciętny. W internecie jest wystawione kilka sklepów odebranych ludziom w ten sposób, jest już także kilka osób które dały się oszukać.

O swoim sklepie pisał nie będę, bo nic nowego nie wniose do tematu...

nat 07.04.2016 *.bzc231.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Wiem , że moje pytanie jest nie w temacie franczyzy ale dotyczy bezpośrednio Pana Marcina W, u którego zakupiliśmy alkohol na wesele - oczywiście nie otrzymaliśmy ani alkoholu ani zwrotu pieniędzy ... czy komuś przytrafiło się coś podobnego ?

Ola Janiszewska 12.04.2016 *.google-proxy-66-102-9-69.google.com

1

Witam, ja z narzeczonym też zostałam oszukana przez wymienionego wyżej Pana. Wplacilismy za wódkę weselną i ani wódki, ani kasy. Proszę o kontakt oszukane osoby na maila miilena91@interia.pl.

Pozdrawiam

RENATA WAŻYDRĄG 13.04.2016 *.89-69-60-123.dynamic.chello.pl

1

Witam. Niestety dzisiaj pocałowałam klamke w hurtowni planeta w któej miesiąc temu składałam zamówienie na alkohol na ślub. Oczywiście zapłaciłam :/ Złożyłąm doniesienie dzisiaj na policji bo w sklepie obok mówili że dziś jestem już 5 osobą która o nich pyta

Hakan 20.04.2016 *.62.134.157.140

1

Witam, ja także zostałem oszukany na alkoholu na wesele.Scenariusz ten sam - wpłata poszła, potem zero odzewu...

,potem okazuje się ,że wódki nie będzie a potem problem z odzyskaniem pieniędzy od kilku miesięcy!! jak wielu nas jest?pokrzywdzone osoby niech pisza,mój mail - opengl@interia.eu

planetapozew 21.02.2017 *.77-254-8-43.adsl.inetia.pl

1

Dzień dobry wszystkim,

podobnie jak wielu z Was próbowałem odzyskać dług (sądowy nakaz zapłaty, 2 lata prób ściągnięcia długów przez komorników itp.), który ma u mnie Planeta. Oczywiście całkowicie bezskutecznie. Raczej nie odzyskam już pieniędzy, ale chciałbym, żeby oszustów spotkała zasłużona kara. Adwokat, z którego usług korzystałem, polecił mi poszukanie osób z podobną sytuacją oraz złożenie zbiorowego zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa (wyłudzenie, oszustwo, kradzież, wyprowadzanie majątku w celu uniknięcia spłaty wierzycieli). Zawiadomienie zamierzam złożyć najpóźniej w kwietniu. Zapraszam wszystkich pokrzywdzonych, zarówno osoby prowadzące działność gospodarczą, jak i osoby prywatne do kontaktu ze mną pod mailem planetapozew@gmail.com

dudek20 10.05.2017 *.edn58.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Z tego co czytam to same negatywne komentarze. Czy udało się komuś dobrze pracować w tej sieci i jak to wyglądało? Na jakie zarobki można liczyć biorąc w tym udział?

robert65 22.02.2018 *.89-68-153-128.dynamic.chello.pl

1

Chciałbym złożyć pozew zbiorowy na Planeta a w szczególnści na pana Wincencika proszę o kontakt innych poszkodowanych.pozdrawiam Robert

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.