Forum: Porównywarka banków

03.01.2011
wypowiedź: 1
*.router1.tygrys.net

Witam, wiecie może czy istnieje jakaś wiarygodna porównywarka banków w Polsce. Piszę pracę magisterską w tym temacie i przydałby mi się ranking. Z góry dzięki za pomoc ;)

04.01.2011
wypowiedź: 1
*.router1.tygrys.net

Znalazłam taką porównywarkę na http://ocenbank.pl ale jej wiarygodność musisz sama ocenić. Myślę, że do pracy magisterskiej może się Tobie przydać. Pozdrawiam!

04.01.2011
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cienko widzę pracę, pisaną w oparciu o ranking opracowany przez "eksperta" pod zamówienie któregoś z banków. Może lepiej byłoby "kupić gotową pracę"? Po prostu będzie bardziej wiarygodna...

04.01.2011
wypowiedzi: 155
*.181.22.6

jaka nieładna autopromocja. a fe!

05.01.2011
wypowiedzi: 352
*.telbeskid.com.pl

Głupota niektórych ludzi jest wprost żenująco porażająca !!

Zadać pytanie pod innym nickiem i dzień później sobie samemu jako ktoś inny na nie odpowiedzieć reklamując za free własną stronkę. Oczywiście autorka/autor miał w zamyśle, że przeglądający to forum są bardziej ograniczeni od niego i nie zwrócą uwagi na taki banał jak adres hosta, który wyświetla się pod nickiem.

Ewentualnie zainieresowani tematem, dzięki temu wiecie już Z JAKIEJ STRONY NIE KORZYSTAĆ !!!

05.01.2011
wypowiedzi: 69
*.warszawa.vectranet.pl

barbucha i gosiaczek - nasz polski Dr Jekyll & Mr Hyde

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.