Forum o artykule: Trendy Hair Fashion w katalogu firm 1475

Franchisobiorca 23.06.2003 *.chello062179086205.chello.pl

Kiedyś byłem Franchisobiorcą tego systemu i mocno przestrzegam innych. Ta "sieć" absolutnie nic nie daje!!! Szkolenia odbywają się raz na jakiś czas w studiach Welli i jeśli wogóle można nazwać je szkoleniami są dostępne dla wszystkich salonów pracujących na produktach Wella. Naprawdę nie warto, ponieważ nie dostanie się od nich nic poza NAZWĄ !!! bo tylko ona kosztuje. Lepiej otworzyć własny salon bez logo i nie płacić. Problemy są te same a więcej pieniędzy zostaje w kieszeni.
NAPRAWDĘ NIE WARTO !!!!!!

Bolo 09.09.2003 *.pb102.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Nie do końca masz racje, Wella faktycznie szkoli wszystkich, tylko ze kosztuje to ok 200 za osobę

potencjalny biorca 26.02.2004 *.pr190.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Czy ktoś może coś wie na temat tej sieci. Czy warto w nią zainwestować ?

misiek 01.03.2004 *.217.8.179.146

Ja też chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć, dziękuję

entuzjasta 28.03.2004 *.dial-2953.wroclaw.dialog.net.pl

witam, nie opłaca się otwierać salonu opartego na franchising'u, wiem bo mam znajomych doskonale zorientowanych w tej branży!!!

entuzjasta 28.03.2004 *.dial-2953.wroclaw.dialog.net.pl

wszyscy pamiętajcie moje słowa: nie warto wchodzić we franchising z usługami fryzjerskimi, itd.; znam się na tej branży

Arek 30.03.2004 *.217.8.179.146

A dlaczego ?

piotrek 19.05.2004 *.lx.zetosa.com.pl

w 1999r.otworzylem salon tej sieci , w tej chwili mam juz dwa,zatrudniam 8 osob,to sa fakty

misiek002 28.05.2007 *.brh156.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
Ktoś z was działa może w sieci trendy? przymierzam sie do otwarca takiego sklepu w galerii handlowej, jak prosperują takie sklepy moze ktos z was sie orientuje ?

oszukany_przez_KARAMPOTISA 07.06.2007 *.aamm31.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety jestem jednym z OSZUKANYCH osób przez p. Bobbysa Karampotisa - wziął odemnie kwotę 20tyś. złotych i nie wywiązał się z zobowiązania przyznania licencji poza tym narzuca franchisingobiorcom KOSMICZNE wymagania jeśli chodzi o użądzenie salonów (np. narzuca producenta mebli, foteli.. itp. - oczywiście najdroższego - gdzie u dostawcy posiada udział finansowy, co jest nieetyczne i nieprofesionalne)... jego zaangażowanie w cały proces powstawania salonu i jego rzekome doradztwo jest równe ZERU... Nawet rzekome szkolenia personelu musiałęm zorganizować i zfinansować sobie sam.... Mógłbym wymieniać tak bez końca błędy i OSZUSTWA jakich dopuszcza się ten człowiek.
Najogólniej jednak mówiąc to ogranicza się on do wzięcia pieniędzy i na tym jego zainteresowanie się kończy.

oszukany_przez_KARAMPOTISA 07.06.2007 *.aamm31.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety jestem jednym z OSZUKANYCH osób przez p. Bobbysa Karampotisa - wziął odemnie kwotę 20tyś. złotych i nie wywiązał się z zobowiązania przyznania licencji poza tym narzuca franchisingobiorcom KOSMICZNE wymagania jeśli chodzi o użądzenie salonów (np. narzuca producenta mebli, foteli.. itp. - oczywiście najdroższego - gdzie u dostawcy posiada udział finansowy, co jest nieetyczne i nieprofesionalne)... jego zaangażowanie w cały proces powstawania salonu i jego rzekome doradztwo jest równe ZERU... Nawet rzekome szkolenia personelu musiałęm zorganizować i zfinansować sobie sam.... Mógłbym wymieniać tak bez końca błędy i OSZUSTWA jakich dopuszcza się ten człowiek.
Najogólniej jednak mówiąc to ogranicza się on do wzięcia pieniędzy i na tym jego zainteresowanie się kończy.

oszukany_przez_KARAMPOTISA 07.06.2007 *.aamm31.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety jestem jednym z OSZUKANYCH osób przez p. Bobbysa Karampotisa - wziął odemnie kwotę 20tyś. złotych i nie wywiązał się z zobowiązania przyznania licencji poza tym narzuca franchisingobiorcom KOSMICZNE wymagania jeśli chodzi o użądzenie salonów (np. narzuca producenta mebli, foteli.. itp. - oczywiście najdroższego - gdzie u dostawcy posiada udział finansowy, co jest nieetyczne i nieprofesionalne)... jego zaangażowanie w cały proces powstawania salonu i jego rzekome doradztwo jest równe ZERU... Nawet rzekome szkolenia personelu musiałęm zorganizować i zfinansować sobie sam.... Mógłbym wymieniać tak bez końca błędy i OSZUSTWA jakich dopuszcza się ten człowiek.
Najogólniej jednak mówiąc to ogranicza się on do wzięcia pieniędzy i na tym jego zainteresowanie się kończy.

oszukany_przez_KARAMPOTISA 07.06.2007 *.aamm31.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety jestem jednym z OSZUKANYCH osób przez p. Bobbysa Karampotisa - wziął odemnie kwotę 20tyś. złotych i nie wywiązał się z zobowiązania przyznania licencji poza tym narzuca franchisingobiorcom KOSMICZNE wymagania jeśli chodzi o użądzenie salonów (np. narzuca producenta mebli, foteli.. itp. - oczywiście najdroższego - gdzie u dostawcy posiada udział finansowy, co jest nieetyczne i nieprofesionalne)... jego zaangażowanie w cały proces powstawania salonu i jego rzekome doradztwo jest równe ZERU... Nawet rzekome szkolenia personelu musiałęm zorganizować i zfinansować sobie sam.... Mógłbym wymieniać tak bez końca błędy i OSZUSTWA jakich dopuszcza się ten człowiek.
Najogólniej jednak mówiąc to ogranicza się on do wzięcia pieniędzy i na tym jego zainteresowanie się kończy.

th 12.06.2007 *.NAT-6.autocom.pl

"oszukany_przez_KARAMPOTISA" jak długo działałeś w sieci ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.