Forum: Dobre zamienniki tonerów

06.01.2011
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Moja praca wymaga ode mnie przygotowywania, a tym samym wydruku dużej ilości dokumentów. Posiadam drukarkę laserową HP LASER JET i dotychczas korzystałem tylko z oryginalnych tonerów. Chciałbym jednak obniżyć koszty korzystania z drukarki laserowej. Słyszałem, że zamienniki potrafią drukować z równie dobrą jakością co tonery oryginalne. Znajomy polecił mi internetowy serwis, który jest godny zaufania. Z jakich tonerów Wy korzystacie? Jakiej jakości są Wasze wydruki z zamienników?

07.01.2011
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolego ja korzystam z zamienników od kilku lat. mam starego hp 1000 laserjet. jak dotad nie miałem z nia problemów. robię do tys wydruków miesięcznie . głównie prace biurowe. korzystam z zamienników firmy POLCAN. sprawdzałem również innych firm, tzw. regenerowane. naprawdę, nie warto przepłacać. raz mi nawalił toner i firma wymieniła go od ręki. sam handluje zamiennikami tonerów i nie spotkałem się jeszcze ze złą opinią na ich temat. Polecam zamienniki jak najbardziej. 

13.02.2015
wypowiedzi: 6
*.cebit.com.pl

Jak szukasz sposobu na oszczędności w biurze to postaw na tanie zamienniki tonerów i drukarek. Dzięki zakupom jedynie sprawdzonych zamienników Twoja drukarka i jakość druku są niezagrożone.

29.01.2016
wypowiedzi: 56
*.gl.digi.pl

Ja po negatywnych doświadczeniach z zamiennikami preferuje zdecydowanie bardziej tonery oryginalne do drukarek. wiem, że są droższe, ale przynajmniej starczaja na tyle ile deklaruje producent, poza tym jakośc druku jest znacznie lepsza.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.