Forum: Dobre zamienniki tonerów 1475

laik9 06.01.2011 *.94-40-117-66.tktelekom.pl

1

Moja praca wymaga ode mnie przygotowywania, a tym samym wydruku dużej ilości dokumentów. Posiadam drukarkę laserową HP LASER JET i dotychczas korzystałem tylko z oryginalnych tonerów. Chciałbym jednak obniżyć koszty korzystania z drukarki laserowej. Słyszałem, że zamienniki potrafią drukować z równie dobrą jakością co tonery oryginalne. Znajomy polecił mi internetowy serwis, który jest godny zaufania. Z jakich tonerów Wy korzystacie? Jakiej jakości są Wasze wydruki z zamienników?

tniedzwiedz 07.01.2011 *.aayn173.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Kolego ja korzystam z zamienników od kilku lat. mam starego hp 1000 laserjet. jak dotad nie miałem z nia problemów. robię do tys wydruków miesięcznie . głównie prace biurowe. korzystam z zamienników firmy POLCAN. sprawdzałem również innych firm, tzw. regenerowane. naprawdę, nie warto przepłacać. raz mi nawalił toner i firma wymieniła go od ręki. sam handluje zamiennikami tonerów i nie spotkałem się jeszcze ze złą opinią na ich temat. Polecam zamienniki jak najbardziej. 

Ala Maćkiewicz 13.02.2015 *.5.cebit.com.pl

6

Jak szukasz sposobu na oszczędności w biurze to postaw na tanie zamienniki tonerów i drukarek. Dzięki zakupom jedynie sprawdzonych zamienników Twoja drukarka i jakość druku są niezagrożone.

korner 29.01.2016 *.testimo.gl.digi.pl

80

Ja po negatywnych doświadczeniach z zamiennikami preferuje zdecydowanie bardziej tonery oryginalne do drukarek. wiem, że są droższe, ale przynajmniej starczaja na tyle ile deklaruje producent, poza tym jakośc druku jest znacznie lepsza.

Monika Grzywka 16.11.2016 *.dsp244.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

A nie myślałeś, żeby cały czas kupować orginały, a później oddawać je do skupu tónerów?

Gus!a 16.05.2017 *.apn-46-76-149-176.dynamic.gprs.plus.pl

73

Ja zamienników szukam na allegro. Tam jest ich najwięcej.

Aneta Krupa Kuzera 03.07.2017 *.komp-91-222-72.249.protonet.pl

17

:)

mateuszgibber 05.03.2018 *.apn-46-77-173-150.dynamic.gprs.plus.pl

3

Ja na co dzień korzystam z tonerów (zamienników) z Asarto. Bardzo dobra jakość – w sensie jakość druku i ilość druku zgodna z tym, o czym mówi producent oraz są kompatybilne ze sprzętem, w sensie nie trzeba nic trudnego robić. Po prostu wkładasz toner i drukarka go łapie i na tym robota się kończy.

Soej 10.08.2018 *.89-64-0-149.dynamic.chello.pl

1
zależy, które zamienniki. Bo są takie, z allegro za kilka złotych, faktycznie nędzne, ale można spotkać dobre produkty. Godna polecenia jest forma Asarto, produkują wydaje i dobre zamienniki, które nie naruszają gwarancji. ja używam już od roku, polecam!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.