Forum: Dobre zamienniki tonerów

06.01.2011
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Moja praca wymaga ode mnie przygotowywania, a tym samym wydruku dużej ilości dokumentów. Posiadam drukarkę laserową HP LASER JET i dotychczas korzystałem tylko z oryginalnych tonerów. Chciałbym jednak obniżyć koszty korzystania z drukarki laserowej. Słyszałem, że zamienniki potrafią drukować z równie dobrą jakością co tonery oryginalne. Znajomy polecił mi internetowy serwis, który jest godny zaufania. Z jakich tonerów Wy korzystacie? Jakiej jakości są Wasze wydruki z zamienników?

07.01.2011
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolego ja korzystam z zamienników od kilku lat. mam starego hp 1000 laserjet. jak dotad nie miałem z nia problemów. robię do tys wydruków miesięcznie . głównie prace biurowe. korzystam z zamienników firmy POLCAN. sprawdzałem również innych firm, tzw. regenerowane. naprawdę, nie warto przepłacać. raz mi nawalił toner i firma wymieniła go od ręki. sam handluje zamiennikami tonerów i nie spotkałem się jeszcze ze złą opinią na ich temat. Polecam zamienniki jak najbardziej. 

13.02.2015
wypowiedzi: 6
*.cebit.com.pl

Jak szukasz sposobu na oszczędności w biurze to postaw na tanie zamienniki tonerów i drukarek. Dzięki zakupom jedynie sprawdzonych zamienników Twoja drukarka i jakość druku są niezagrożone.

29.01.2016
wypowiedzi: 60
*.gl.digi.pl

Ja po negatywnych doświadczeniach z zamiennikami preferuje zdecydowanie bardziej tonery oryginalne do drukarek. wiem, że są droższe, ale przynajmniej starczaja na tyle ile deklaruje producent, poza tym jakośc druku jest znacznie lepsza.

16.11.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A nie myślałeś, żeby cały czas kupować orginały, a później oddawać je do skupu tónerów?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.