Forum: Salon Plus/Play/Orange 1475

Bicy86 12.01.2011 *.apn-77-115-142-250.dynamic.gprs.plus.pl

1

Witam.

Mam kilka pytan odnosnie wyzej wymienionych firm.

Czy ktos orientuje się za co franczyzobiorca otrzymuje fundusze gdy zalozy jeden z wymienionych punktow?

1. Franczyzobiorca pokrywa czynsz wynajmu lokalu. Czy firma (plus/orange/play) w jakims stopniu procentowym pokrywaja ten czynsz??

2. CZy franczyzobiorca otrzymuje jakas kwote za to ze punkt istnieje? Jaka jest mniej wiecej minimalna i maksymalna kwota jaka mozna otrzymac. i jakie sa ich ewentualne rozliczenia (miesieczne czy kwartalne)

3. Czy sa jeszcze jakies formy dofinansowań (poza prowizja za sprzedaz i dokumenty posprzedazowe)

Przyjmujac ze zostanie otworzony 2-3 osobowy pos ze srednia kategoria. 

Z góry dziękuje za odp :)

jarolakers78 13.01.2011 *.188.146.127.241.nat.umts.dynamic.eranet.pl

102

Witam,

mogę ci odpowiedzieć na te pytania, ale telefonicznie. Napisz na początku na biuro(at)dortom.pl

Pozdrawiam

juventinio2603 13.01.2011 *.apn-77-112-117-48.dynamic.gprs.plus.pl

59
nie licz, ze franczyzodawca bedzie Ci placil/doplacal do lokalu! koszty lokalu, media,pracownicy, koszty prowadzenia DG pokrywasz sam! Operatorzy placa prowizje za sprzedaz uslug, np.reklamacje tel do naprawy to klopot i strata czasu dla Was a nic z tego nie macie. To wszystko zalezy od miejsca, jesli masz dobra lokalizacje to smialo mozesz otwierac bo da sie z tego wyzyc ;)

ter 13.01.2011 *.aaxh213.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Prowadzę salon jednego z operatorów . Powiem tak , można zarobic tylko wszystkiego trzeba pilnować. Jeżeli nie pracowałeś w tej branży wczesniej to będziesz miał cięzko na początku. Druga sprawa to pracownicy . O dobrego pracownika ciężko jest na rynku , mi trafił się jeden dobry który odszedł od konkurencji. Zanim nauczyłem drugiego to przez salon przewineło się kilku kandydatów . To jest specyficzna działalność ale warta cięzkiej pracy, która po pewnym czasie przyniesie satysfakcję.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.