Forum: Jak zdobyć dobre kontakty, aby kupować odzież np. Armani jeans, CK, Guess itp. ? 1483

bettyy 24.01.2011 *.apn-77-113-98-117.dynamic.gprs.plus.pl

1
Chcę założyć sklep z odzieżą takich marek jak CK, Armani, Guess itp., ale nie wiem gdzie szukać kontaktów, aby móc kupić takie ciuszki. Nie interesują mnie outlety. Czy ktoś wie jak się do tego zabrać? Bardzo proszę o radę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.