Forum o artykule: 20 miast w pięć miesięcy 1483

obiektywny komentator 06.02.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

kolejny CUDOWNY BIZNES DLA NAIWNYCH :) ehhh - 10 tysięcy na wejście za jakąś tam gazetkę, która cholera wie jak wygląda bo nie ma nic na stronie firmowej nawet. Po to żeby ktoś miał coś do kawy przeczytać.

Od kilku lat w Warszawie jest wydawnictwo EXTRA MEDIA, które wydaje bezpłatne tygodniki informacyjne - 16 stron full color, z całotygodniowym programem 12 stacji TV. Współpraca z nimi nie wymaga żadnych nakładów tytułem licencji itp. Im się płaci tylko za druk - a cena jest cholernie korzystna. Nakład 5000 egzemplarzy o wspomnianym formacie to koszt około 2200 zł z dowiezieniem na miejsce (w tym skład, łamanie, wydruk). I jest to gazeta (tygodnik) TYPOWO INFORMACYJNY do którego dużo łatwiej znaleźć reklamy i po który ludzie sami chętnie sięgają bo jest to gazeta bezpłatna.

juventinio2603 07.02.2011 *.apn-77-114-94-141.dynamic.gprs.plus.pl

59
czy ja dobrze patrze czy to wydawnictwo nawet stronki www nie ma :O

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.