Forum o artykule: Dekor System w katalogu franczyz i systemów partnerskich 1483

daniel789 08.02.2011 *.user-188-33-254-179.play-internet.pl

2
Witam dlaczego nie ma już tej firmy w katalogu ? Na ich stronie WWW nie ma żadnej info. o franczyzie coś się stało że im rozwój sieci nie wypalił ? artykuł jest sprzed 6 lat więc zreguły po tylu latach to ma się już wiele punktów franczyzowych a tutaj tylko jedna siedziba w łodzi?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.