Forum: Odstapie lokal w Galerii Echo w Kielcach wraz z umowa franczyzowa. 1478

Anna-Kielce 15.02.2011 *.078088089079.kielce.vectranet.pl

2
Odstapie lokal w Galerii Echo w Kielcach. Lokal bedzie usytuowany w nowobudowanej czesci wraz z umowa franczyzowa (znana, lubiana i sprawdzona marka!!!). Przewidziane otwarcie wrzesien 2011. Info: 604873606

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.