Forum do artykułu: Rok na piątkę

17.02.2011
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

ooo. To widzę, że rzeczzywiście biznes w gastronomii kwitnie. Sama zastanawiam sie umową franczyzową, ale z inna siecią pizzeri. Z Belamo Pizza. http://www.franczyza-belamopizza.pl/faq.html z tego opisu wynika, że warunki są całkiem korzystne. No cóż zopbaczymy co przyniesie 2011 rok

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.