Forum: Cone Hat 1475

jan.nowak1975 17.02.2011 *.user-188-33-120-41.play-internet.pl

1
Witam , ostatnio zainteresowałam się ofertą nowej sieci franczyzowej Cone hat z Łodzi (mają swoja stronę ) a informacje o nich otrzymałem poprzez portal horeca. Po pierwsze bardzo cięzko jest się dodzwonić na ich numer podany na stronie , po drugie gdy juz się dodzwoniłem i chciałem otrzymać jakieś informacje dotyczące franczyzy Pani z która prowadziłem rozmowe była zupełnie nie zorientowana i sprawiała wrazenie jak by nie wiedziała o co chodzi . Będac w Łodzi postanowiełem odwiedzić siedzibe firmy i spróbować ich produktów. Ku mojemu zdziwieniu siedziba firmy znajdujaca się w Łódzkiej Manufakturze to \"budka handlowa \" o powieżchni około 10m/kw . Owe prestiżowe biuro nie posiada nawet stolika a co najlepsze było zamkniete. Próbowałem spod \"biura\" dodzwonić sie do przedstawiciela tej firmy ale telefon nie odpowiadał. Jestem uparty i dalej chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o proponowanej franczyzie i produkcie. W tym celu udałem się do biura centrum handlowego aby uzyskac informacje w jakich godzinach i kiedy czynne jest \" biuro\" Cone Hat . W biurze CH usłyszałem \" oj prosze Pana ..... już chyba nie będzie miał Pan możliwości kontaktu z tą firmą ponieważ z powodu nie płacenie czynszu zostali wyrzuceni a ich \"cudowny biurowiec-siedziba\" został zamkniety. Ciesze się ,że udało mi się dowiedzieć jak profesionalna jest to firma. Wszystkich przestrzegam !!!!

obiektywny komentator 17.02.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

No chyba Cię nieco kolego poniosło (z zazdrości czy jak?) firma na swojej stronie podaje adres siedziby - kiosk na terenie "Manufaktury", tenże kiosk widoczny jest na zdjęciu.

Niestety w warunkach współpracy nie ma nic kompletnie na ich temat.

Zastanawiam się jednak, co kto będzie jeszcze wymyślał, żeby udziwnić pizze - rożek, kapelusz itp.

zyczliwyconehatfalszerca 02.09.2011 *.staticline16608.toya.net.pl

1
ta firma to jedno wielkie badziewie wlasciciel a inaczej ala wlasciceil ktory niby udaje szefa to jest tylko szarak a firma zarejestrowana jest na kogos innego a z nim nie ma co zaczas wspolpracowac bo oszukuje ludzi. a tak naprawde to koles ktory to chce rozprowadzac nie ma zielonego pojecia o gastronomi.Stoisko w CH Manu jest juz dawno zamkniete tak jak napisal pierwszy kolega w poscie z nie placenia na widzewie tez jest zamkniete ze wzgledy na nie placenie rachunkow.To jest zwykly oszust z nim nie ma sensu zaczac wspolpracy bo wycycka na kase a pozniej bedzie glupa palil bo firma jest nie na niego.Wiec przestrzegam wszystkich zeby nie kontaktowali sie z ta firma bo to jest jedno wielkie naciaganie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.