Forum: Wykonanie analizy rynku 1475

szymon 18.02.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12

Zlecę kompleksową realizację badania rynku (konkretna branża)

Badanie ma zweryfikować atrakcyjnośc branży i sens rozpoczynania działalności gospodarczej.

Sliczna 21.02.2011 *.maluch.pcz.pl

9
A czy możesz choć mniej więcej zdradzić branże - łatwiej będzie mi wskazać kogoś kto może ci pomóc Potrzebujesz przecież konkrentego specjalisty.

szymon 21.02.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Branża powiązana z chemią. Niechcę dokładnie pisac, to powinno wystarczyć. Proszę o szybką odpowiedź - bardzo mi się śmieszy, a nie mogę znaleźć nikogo kompetentnego ;/

Sliczna 22.02.2011 *.maluch.pcz.pl

9
Skoro ci się śpieszy to zgłoś się do nich --> Odpowiedź powinieneś uzyskać w gdzieś 24-48h. Szukać pomocy możesz dopiero po zarejestrowaniu się na stronie. Wcześniej nia ma takiej możliwości. Wtedy wskazujesz budżet, a system znajduje dla ciebie odpowiedniego specjalistę.

szymon 23.02.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Czy dobrze zrozumiałem? Za zlecenie szukanie eksperta płacę 50 zł? Skąd mam mieć pewność, żę znajdę kogoś kompetentego? Nie wiem przecież kto pracuje w tym serwisie. 50 zł to mało, ale nie lubię tracić kasy bez sensownie.

Sliczna 24.02.2011 *.maluch.pcz.pl

9
To nie pracownicy portalu rozwiązują problemy, lecz raczej eksperci ;) Mają ich tam podobno 80 tyś...Jeśli nie znajdziesz nikogo kompetentego to oni zwracają ci kasę. Te wszystkie informacje znalazłbyś po założeniu konta.

szymon 25.02.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Skoro kasa na pewno nie będzie wydana na marne to spróbuje. Założe konto jeszcze dziś, sprawdzę co z tego wyjdzie. Chciałbym w ciągu tygodnia znaleźć wykonawcę i podpisać umowę. Jeśli nie, to poszukam kogoś w firmach internetowych.

Sliczna 28.02.2011 *.maluch.pcz.pl

9
Apropo... widzę, że zwiększyli bazę do 105 tyś ekspertów. Teraz to już wygląd to naprawdę ciekawie. Ogromna baza fachowców. Skierowałeś zapytanie? Coś powinno się już ruszyć.

szymon 01.03.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Bardzo szybko udało się załatwić temat - jestem już dogadany z ekpertem, ale tylko telefonicznie. Mamy się spotkać na żywo i wtedy dogadamy szczegóły. Wygląda na to, że gościu bardzo dobrze zna temat analiz rynkowych, więc spróbuję chyba mu zaufan. Póki co, bardzo dziękuję za pomoc.

XXXXX 02.03.2011 *.gl134-11.master.pl

64

Powiem w skrocie:)

NIEZLA REKLAMA!!!!!!!

Probojcie dalej:)

80tys ekspertow;) To co 2 w tym kraju to ekspert?:) aahhahah sie usmialem!!

iks 02.03.2011 *.dnm126.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Rzeczywiście jest to próba szukania "jeleni". Ale tutaj to raczej norma...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.