Forum: Tania Energia - co myślicie??

21.02.2011
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

jak w temacie:

co myślicie na temat tego konceptu??

21.02.2011
wypowiedzi: 137
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli działają juz w  Czechach i naSłowacji-a teraz póbują u nas  to zapewne jedna z firm "uduś"-naobiecują kasy,mercedesów,wczasów na księżycu-a później nie wypłacą pośrednikom prowizji i znikną-byli juz tacy od kredytów ,rozmów telefonicznych itp.A swoją drogą to umowę na tańszą energię każdy sobie sam może podpisać-bez pośredników.

23.08.2011
wypowiedzi: 5
*.warszawa.vectranet.pl

No cóż widać typową polską mentalność. Zero faktów tylko wyssane z palca mity i przemyślenia użytkownika "bartomada". Dokonanie zmiany sprzedawcy nie jest wcale sprawą prostą, a po drugie klient nie ponosi kosztów pośrednictwa tej usługi. Tak jak na wstępie wspominałem wiedza użytkownika "bartomada" w tym temacie jest raczej nikła.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.