Forum: Współpraca z firmą LPP 1484

Papcio03 21.02.2011 *.host-89-228-197-234.kalisz.mm.pl

2

Witam Wszystkich Sedecznie  !!!!

Chciałbym się dowiedzieć , czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia we wspólpracy z firmą LPP. Z tego co wiem maja spory próg wejscia , jeśli chodzi np o markę RESERVED.

Chciałbym zapytać jak przy tak wysokim zanagazowaniu kapitałowym wychodzi się na tym biznesie , czy ktoś ma jakąś orientacyjną wiedzę jak rentowny jest biznes z tą marka ??

Jakie są plusy i minusy wspólpracy z takim potentatem ???

Czekam na info.

Pozdrowionka. 

Frank 24.02.2011 *.aei26.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

trudno odpowiedzieć w prosty sposób, dużo zależy od szczegółowych uwarunkowań przyszłego biznesu, pytasz ogólnie czy masz konkretny przypadek do rozważenia?

Papcio03 11.03.2011 *.host-89-228-197-234.kalisz.mm.pl

2

Witam !!!

Chciałem zasięgnąć wiedzu ogólnej , np jak marże oni oferują od sprzedaży , jaki może być obrót takiego sklepu (choć to zależy od lokalizacji i powierzchni ) ale tak orientacyjnie oraz jakie koszty należy kalkulować przy rozmowie z tą siecia. 

Frank 24.03.2011 *.aem93.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

inwestycja 2 tys / m2; najmniejsza możliwa powierzchnia to 300 m2 w mniejszych miastach a standardowy salon to 500-600 m2 czyli generalnie temat drogi - sam policz

 marża standardowa dla branży a na temat obrotu sam sobie właściwie odpowiedziałeś

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.