Forum: Franczyza Orange - szukam informacji 1483

orzeł 25.02.2011 *.217.153.189.5

1
Witam wszystkich jestem nowy i szukam wsparcia w info na temat otwarcia salonu orange nie wiem do kogo zadzwonić w sprawie mojej oferty może ktoś ma jakieś namiary .Muszę szybko działać dopadł mnie kryzys

VendorVery 03.04.2011 *.host-89-229-94-156.szczecin.mm.pl

13
to ma ktos kontakt ?

n00b0 29.05.2012 *.89-67-100-140.dynamic.chello.pl

1

Witam. Chciałbym otrzymać jakieś info na temat rentowności inwestycji w punkt Orange. Wszystkie posty jakie znalazłem są sprzed kilku lat na ten temat. Jak teraz wygląda rynek? Czy wejść w to można tylko przez firmy Sanek oraz Ramsat czy jest jeszcze coś innego?

t0nnelier 13.09.2012 *.v130.hapay.pl

2

z chęcią podbiję temat. wczoraj została mi złożona oferta otworzenia salonu firmowego T-Mobile. lokal mam w mieście 30-40tys mieszkańców, przy głównej ulicy miasta. jest jeden lokal na uboczu ale on zostanie zamknięty jeśli ja się zdecyduję na otworzenie.

t-mobile dostarcza oswietlenie zewnętrzne, wyposażenie lokalu (meble, biurka, krzesła, lady, witryny etc wszystko) za 20zł miesięcznie opłaty wypożyczenia.

i teraz moje pytanie do Państwa, czy franczyza t-mobile to dobry pomysł? czy da się na tym zarobić? jakiej wysokości są to kwoty miesięcznie? (nie wchodzę w szczegóły aby odliczać czynsz, opłaty, pracowników) matematykę znam i sam sobie zrobię bilans. Chciałbym się tylko dowiedzieć czy warto, może jest na forum jakiś franczyzobiorca sieci t-mobile??

dziękuję i pozdrawiam

Daniel

subaru100003 03.03.2013 *.aeos34.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

witam. jestem zainteresowany otworzeniem salonu orange pod warszawa. czy to jest dobry pomysł i jakie sa srednie zyski w ciagu miesiaca?dziekuje za odpowiedzi

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.