Forum: Miss trendy, czy Smith’s - w co warto zainwestować? 1478

maro30 26.02.2011 *.oqy115.internetdsl.tpnet.pl

1

witam

czy ktoś może udzielić rady / informacji na temat współpracy z miss trendy lub smith's ? będę wdzięczny za jakiekolwiek posty i informacje. A może ktoś będzie tak uprzejmy aby doradzić w jaką odzieżówkę warto zainwestować ? planuję zainwestować ok 50 tyś i chciałbym zrobić to w miarę rozsądnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za posty.

grappa 13.04.2011 *.195.149.64.79

2

Dołączam się do pytania. Jeśli ktoś współpracuje z firmą SMITH`S proszę o jakiekolwiek info.  pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.