Forum o artykule: Pakiet kontrolny w rękach rodziny to ważny element wizerunku firmy 1475

Jacek 27.06.2003 *.pe210.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl

podziwiam panstwa wytrwałość ja sam nosze się
z zamiarem otwozenia budowy stabilnej firmy
mam 23 lata i narazie sie ucze i przyglądam
przesyłam pozdrowienia dla wszystkich ludzi interesu , dziękuje

Piotr 02.10.2003 *.uc134.neoplus.adsl.tpnet.pl

pogratulowac konsekwencji i wytrwałości sam szukam w tej chwili możliwości przejścia na "własny garnuszek" i gdybym dysponował wymaganą kwotą bez wahania podjąłbym współpracę

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.