Forum: Fora biznesowe

28.02.2011
wypowiedź: 1
*.net.stream.pl

Witam, szukam nowych forów na temat szeroko rozumianego biznesu, może znacie jakieś ciekawe miejsca warte odwiedzenia i wymienienia poglądów?

28.02.2011
wypowiedzi: 12
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mogę polecić http://www.bif24.pl lub http://www.biznesforum.pl. Pierwsze forum dopiero raczkuje a drugie działa już od kilku lat.

 

03.03.2011
wypowiedź: 1
*.router1.tygrys.net

Proponuje http://zarobko.pl niedawno powstałe forum biznesowe, mimo niewielkiego stażu zamieszone jest tam trochę wiedzy o biznesie a poruszane tematy są ciekawe.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.