Forum: Fora biznesowe 1482

Colonel 28.02.2011 *.47-180-78-94.net.stream.pl

1
Witam, szukam nowych forów na temat szeroko rozumianego biznesu, może znacie jakieś ciekawe miejsca warte odwiedzenia i wymienienia poglądów?

damianD 28.02.2011 *.aash28.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Ja mogę polecić http://www.bif24.pl lub http://www.biznesforum.pl. Pierwsze forum dopiero raczkuje a drugie działa już od kilku lat.

riverus 03.03.2011 *.host243.router1.tygrys.net

1
Proponuje http://zarobko.pl niedawno powstałe forum biznesowe, mimo niewielkiego stażu zamieszone jest tam trochę wiedzy o biznesie a poruszane tematy są ciekawe.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.