Forum: Rebel Forever - moda męska i damska - moda 114

samwiem 10.03.2011 *.adal235.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam,

poszukuje opini na temat marki Rebel-Forever. Na temat współpracy, towaru, czy warto zainteresować się współpracą z tą firmą.

Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

nina 11.03.2011 *.dynamic-78-8-42-28.ssp.dialog.net.pl

2
Ciekawsze wzory,kolorystyka,modele. Widać że idą w dobrym kierunku rozwojowym. Dopasowana kolorystyka. Szybka komunikacja. Ogólnie polecam.

diana 19.06.2011 *.user-46-113-222-253.play-internet.pl

1
bzdura kolekcja co rok ta sama mało zmian współpraca trudna

gabik 29.06.2011 *.user215-195.centrum.gliwice.pl

6

Witam

Ja współpracuję z tą firmą jestem zadowolona. Są elastyczni towaru mają bardzo dużo i współpraca bardzo fajna. Kolekcja super wszystko co dusza zapragnie prócz akcesori.

FIRMA GODNA POLECENIA.

Rafik 26.07.2011 *.mrowka.insport.pl

1

Witam Wszystkich

Współpracuję z tą firmą prawie 2 lata i generalnie jestem zadowolony (oczywiście zdażaja się małe problemy - czasem towar nie jest na czas ale rekompensuje to dobra sprzedawalność). Przy podobnym ilościowym zatowarowaniu towarem od Funk&Soul na RebelForever mam większe obroty.

Polecam

jeśli sklep/pracownicy jest "dopilnowany" przez właściciela a nie puszczony na żywioł to wszystko ładnie chodzi

passsatt 30.08.2013 *.dynamic-78-9-2-238.ssp.dialog.net.pl

1

Witam

Czy posiada ktoś akualne informacje na temat firmy?

Chodzi mi czy posiadają nowy asortyment na zimę?

Jak układa się aktualnie współpraca z Firmą

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.