Forum: KS15-czy ta firma jeszcze istnieje???

12.03.2011
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam Państwa chciałem sie dowiedzieć czy firma ks15 jeszcze działa bo nie ma do nich żadnego kontaktu ani numeru telefonu posiadam gazetkę franchizing z lipiec 2010 i tam ostatni raz się reklamowali dzwoniłem pod numery które tam są podane ale oba nie istnieją (niema takiego numeru)w sieci też szukałem i też nic a strona internetowa www.ks15.pl nie istnieje.

 

Macie może jakieś namiary na tą firmę???

12.03.2011
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

hej,

 

sprawdź w zakładce gastronomia - China In Box - tym się teraz zajmują

lekko się przebranżowili ;P ale kontakt z nimi ponoć utrudniony :)

ciekawe czemu ?? 

12.03.2011
wypowiedzi: 351
*.telbeskid.com.pl

polecam przeczytanie od 1 do 3 strony Bardzo ciekawych rzeczy można się doczytać, pomijając te wątki, które ktoś umyślnie nawtykał, żeby zniechęcić do przeglądania tematu http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=1273497&strona=3

28.03.2011
wypowiedzi: 7
*.dynamic.gprs.plus.pl

witam, czy jest tu ktos, kto zostal oszukany przez ta firme? 

28.03.2011
wypowiedzi: 12
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja nie chciałem to otworzyć ale firma upadła a co oszukali Cie??

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.