Forum: Monetia 1482

damianD 12.03.2011 *.bty48.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Witam,

zastanawiam się nad otwarciem placówki Menetii. Jak narazie placówek nie ma wiele, więc nawet dużej wielkości mieście można otworzyć taki punkt.

Chciałbym zapytać się czy warto zainwestować w ten biznes? Czy ludzie przekonają się do jeszcze mao rozpowszechninej sieci? A może mają jeszcze w pamięci dawne problemy z pseudo punktam?

Jednym, niezaprzeczalnym plusem jest to, że 10tys. wystarczy na start. A nie tak jak placówki min. ok 30-40tys.

Pozdrawiam.

obiektywny komentator 12.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Kolego punkty kasowe to były w modzie w latach 2004-2008 ale nie teraz, teraz to już przeżytek - coraz więcej ludzi ma dostęp do netu i konto w banku, rachunki za parę groszy opłacisz praktycznie w każdym sklepie spożywczym czy to sieciowym czy zwykłym osiedlowym

za późno się obudziłeś niestety - ten biznes już jest na wymarciu

damianD 12.03.2011 *.bty48.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Może masz racje.

Ale zauważ, że powastają kolejne punkty z "tanimini opłatami' m.in. Monetia, Microcash, Lubuska Grupa Kapitałowa, Expert Agencje Opłat i wiele innych.

A skoro powstają to znaczy, że jest popyt na takie usługi.

Moim zdaniem kilka lat temu powstawały jak grzyby po deszczu agencje bez zabezpieczenia finansowego, każdy mógł otworzyć. Teraz jest inaczej, Monetia należy do Banku DnB NOR, a to już dużo - większe zaufanie klientów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.