Forum: drzwi i podłogi VOX

15.03.2011
wypowiedź: 1
*.suwalki.vectranet.pl

witam

zainteresował mnie ten koncept. Chciałbym nawiązać znajomośc z osobami które juz prowadzą salony franczyzowe oraz ewentualnie zrażonych do konceptu... plusy i minusy mile widziane. Dziękuję z góry za wszytskie informacje. Czy rabaty oferowane przez VOX są konkurencyjne i czy mam szanse powalczyć o klienta hurtowego oraz deweloperów?

pozdrawiam ( michaspw@tlen.pl)

21.08.2015
wypowiedzi: 27
*.24.net.pl

W małych mieścinach może nie być zbytu. Bo np. jest już monopolista jak http://www.ker3mr.pl itp.

05.08.2016
wypowiedzi: 51
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tylko Vox już chyba nie posiada oddziałów stacjonarnych swojej firmy. Prowadzą wyłącznie sprzedaż internetową z tego co się orientuję.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.