Forum: Jak się nie dać oszukać przez firmy oferujące franczyzę? 1475

koko1 17.03.2011 *.adu246.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

JAK KTOŚ ZNA FIRMY KTÓRE SĄ NIE UCZCIWE TO PROSZĘ O WYPOWIEDŹ.

JESTEM ZAITERESOWANY FRANCZYZNĄ.

XXXXX 17.03.2011 *.gl134-11.master.pl

64
Chyba latwiej by bylo wymienic te uczciwe:)

koko1 17.03.2011 *.adu246.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
A JAKIE SĄ UCZCIWE? BO NIE ZNAM MOŻESZ WYMIENIĆ

iks 17.03.2011 *.dnr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Widzę "koko", że jesteś jedną z tych osób, które uważają, że "wszyscy wokół są złodziejami, tylko ja jeden jestem uczciwy" Żałosna to i wyjątkowo perfidna opinia o ludziach otaczających  Cię ze wszystkich stron. Osobiście uważam, że odstek cwaniaków i wszelkiej maści oszustów nie przekracza poziomu 5% populacji i taki poziom możnaby odnosić do dawców franczyzy. Jeżeli komuś czytanie ze zrozumieniem nie wychodzi, to niech nie bierze się za podpisywanie umów i tyle. A tak na marginesie - koko - powiem, że znacznie łatwiej się żyje, z wiarą, że jednak ludzie są z natury uczciwi.

koko1 18.03.2011 *.adw16.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

5% hmmm... powiadasz to dopiero jest żałosne, jeżeli tak by było to nasz kraj nie byłby w takim opłakanym stanie jakim jest. Vat by nie poszedł by w górę, ceny żywności jak np. cukier nie był by drogi, a autostrady by nawet były. 5% to raczej moim zdaniem jest tych uczciwych.

Jeżeli chodzi o czytanie "iks" to wiedz że franczyzo-dawcy konstruiją umowy tak że zawsze znajdzie się jakis chaczyk. czasami trzeba być nie byle jakim pranikiem żeby nie które umowy zrozumieć. dla przeciętnego człowieka jest to nie lada wyzwaniem czasami.

Chyba nie zrozumiałeś mojego tematu

iks 18.03.2011 *.dnv171.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
No cóż... "Każdy ceni według siebie". 

obiektywny komentator 19.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
Lubię tych wszystkich uczciwych itp., którzy podobnie jak koko widzą wszędzie same \"CHACZYKI\" (pisownia oryginalna) Ludzie, żeby brać się za biznes, nawet we franczyzie (choć u nas w Polsce to pojęcie jest bardzo naciągane, a czemu to stali forumowicze wiedzą, bowiem pisałem już wiele razy) to podstawą jest umiejętność poprawnej komunikacji, a więc także poprawne pisanie w ojczystym języku. A jak jest tak jak jest to co się potem dziwić, że nasz kraj pełen jest \"MISTSZUF BIZNESU\" :)

fido123 19.03.2011 *.aam73.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Meritum Bank. Tam od początku jesteś robiona w bambuko. Od informacji dotyczącej kwoty inwestycji aż tego ,że nie masz mozliwości realizowania tego co zapisane w umowie....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.