Forum do artykułu: Mediq rośnie w siłę

20.03.2011
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Witam 

 

Jestem właścicielem kilku aptek i współpracuję też z hurtownią ACP Pharma .

Jężeli ten cały system know-how dla apteki działa tak jak w ich  hurtowni to życzę powodzenia przyszłym i obecnym franczyzobiorcom.  

 

pozdrowienia  

07.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wydaje mi się że salony Ortokrak prezentują się lepiej niż te opisane w artykule. W takich sprawach bardziej liczą się umiejętności i doświadczenie specjalisty niż atrakcyjne ceny ;)

21.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze ze to sie tak rozwija, sam zauwazylem ze firma WSR Mila takze mocno sie poruszyła, sam zamówiłem kilka rzeczy od nich i przyznam ze jestem zadowolony

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.