Forum: Czy na odzieży można jeszcze zarobic? 1475

sklepyk 09.05.2016 *.guj105.internetdsl.tpnet.pl

6

Mam sklep z odzieżą dużych rozmiarów i dość fajnie mi idzie. Niedawno zaczęłam współpracować z nową hurtownią, a nawet nie hurtownią a producentem. Odzież bardzo dobrej jakości, niskie ceny ponieważ ubrania przywożą z zagranicy. Jakoże to producent, więc można zamawiać również niestandardowe reczy.

Mogę dać Wam namiar na przedstawiciela tego producenta. Kolekcje naprawdę są rewelacyjne. www.royalsize.pl royalsizexxl@gmail.com

emoskala85 31.05.2016 *.66.137.168.217-rev.hti.pl

6

Oczywiście, że da się zarobić. Tylko trzeba mieć pomysł na siebie i na biznes. Bo nie sztuką jest otworzyć setny sklep z ubraniami. JEśli się wyróżnisz i trafisz do świadomości klientów, sukces jest twój :)

Piotr Benet 11.08.2016 *.ip-232.212-91-26-0.dynamic.chello.pl

48

No nie wiem czy można już tyle zarobić na sprzedaży ubrań sprowadzanych z Chin. Takie ciuchy są kiepskiej jakości, bardzo źle się noszą i znam wiele osób, które nie były z nich zadowolone ( sam kilka razy nabrałem się na takie ciuchy).

Jeśli chcecie założyć sklep internetowy to zastanówcie się nad założeniem sklepu na jednej z platform sprzedających koszulki. Możecie korzystać z ich zasobów ale również i oferować swoje własne autorskie wzory. Dobre ceny ma na przykład Selino;

selino.pl

Obecnie sprzedaję tam swoje ubrania. Mają korzystne ceny podstawowe, ubrania są również bardzo dobrej jakości.

icecream2 11.08.2016 *.s195pc160.mmj.pl

6

Pewnie ,że można dobrze się zareklamuj.

Asiula 12.08.2016 *.apn-31-1-147-86.dynamic.gprs.plus.pl

136

Trzeba wziąż pod uwagę, że konkurencja jest bardzo duża. Więc ja bym zaczęłam od rzetelnych badań rynku.

nniedzielski 16.08.2016 *.user-94-254-251-38.play-internet.pl

6

Zgadzam się z Asiulą - jeżeli trafisz w dobrą niszę, masz duże szanse na sukces. Marketing i umiejętność docierania do klientów też jest oczywiście kluczowa. Nic nie zrobi się "samo". Na początku pewnie będzie pod górkę, ale jak jeden zadowolony klient poleci coś innemu, to wtedy machina ruszy. Ja na początku bym pomyślał nad czymś uniwersalnym, ale w określonym stylu - to on powinien być najlepiej przemyślany. Później powoli dodwał inne produkty.

Małgorzata Nawrot 02.09.2016 *.apn-77-112-95-160.dynamic.gprs.plus.pl

2

Oczywiście, że import towaru z Chin jakim są ubrania jest opłacalny. Ubrania z Chin są tańsze, a jak się znajdzie dobrego producenta mogą być naprawdę dobre jakościowo, w moim przypadku accbiznes-chiny.com, znajduje bardzo dobre fabryki w których towar jest tani i dobry.

hungry_heart 05.09.2016 *.apn-46-215-158-98.dynamic.gprs.plus.pl

38

Ja także uważam, że w branży odzieżowej osobie prywatnej może być ciężko. Zauważyłam, że zazwyczaj ludzie kupują w sieciówkach lub second-handach. Prywatne sklepy zazwyczaj są za mało rozreklamowane i mają za wysokie ceny dla "przeciętnego" odbiorcy.

kamillo 24.04.2017 *.212.191.4.215

6

Zależy, w jakiej formie miałby być prowadzony ten sklep. Bo zazwyczaj tego typu biznesy źle sobie radzą w naprawdę małych miejscowościach i bardzo dużych, gdzie jest konkurencja ze strony centrów handlowych. W internecie też się sporo namnożyło takich sklepów więc to oczywiste, że dzisiaj trzeba się umieć wyróżnić na tle innych. I trzeba mieć dużo cierpliwości, bo początki nie będą należały do najłatwiejszych. Ale praktyka kilku udanych biznesów pozwala stwierdzić, że branża wcale nie umiera, tylko trzeba wstrzelić się w niszę gustów klientów w tym przypadku :) Także dobrze jest znać sklepy, które się wybiły na oryginalności, może znaleźć jakieś studium przypadku biznesowe i poczytać, żeby uniknąć robienia tych samych błędów.

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.185

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

tomaszjawor10 26.04.2017 *.user-94-254-169-43.play-internet.pl

40

Ja do dzisiaj prowadzę na rynku dobrze prosperującą budkę z ciuchami. Jak znajdziesz sposób by się wyróżnić, to pewnie że opłaca się.

Piotr Maciński 23.05.2017 *.89.229.148.184

1

Zapraszam do kontaktu moge hurtowo sprowadzic markowe ubrania za okolo 4euro od sztuki dżinsy ubrania dzieciece itp. Jak ktos zainteresowany prosze o kontakt

Piotr

Natalia Biernat 24.05.2017 *.ip-31-0-125-58.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

6

To wszystko zależy czy masz kase na ewentualny nie wypał.. taka poduszka finansowa powinna się przydać. Sprawdźcie sobie pożyczkę na stronie Credy znajdziecie tam , rankingi, także może decyzja będzie szybsza, jeżeli zależy Wam na szybkiej gotówce. Oczywiście decyzję najlepiej dobrze przemyśleć zaciągnięcie pożyczki jest proste, ale trzeba być pewnym, że będziemy w stanie spłacać raty, bo firma może zostać już zamknięta, a rata nadal bedzie

Galanteee 06.07.2017 *.87-206-138-55.dynamic.chello.pl

10

moim zdaniem nie ma kolorowo, siecióki, niskie ceny, zawsze gdzieś wyprzedaże ...

Angela Kowalik 11.07.2017 *.user-94-254-156-145.play-internet.pl

9

Ja prowadzę butik od 2014 roku. mamy odzież nową z metkami. Klucz tkwi w tym, by znaleźć dobrą hurtownię odzieży. Ja po wielu testach postawiłam na stradimoda pl i teraz tylko tam zamawiam. Maja najbardziej chodliwe w Polsce firmy, wiec zainteresowanie kliento jest bardzo duze. Mozna kupic po 50 sztuk w paczce albo po 100, wiec tez bardzo dobrze.

Asiula 17.07.2017 *.apn-5-60-148-4.dynamic.gprs.plus.pl

136

Tylko, ze teraz konkurencja jest większa. Moim zdaniem to bardzo trudny biznes.

Jane 15.09.2017 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62

Można, można, ale łatwo nie jest, głównie przez wzgląd na to, że na tym konkretnym rynku jest naprawdę ogromna konkurencja.

jerzy609 22.01.2018 *.ip-94-42-110-74.pstd.pl

7

Jeśli chodzi o odzież nową. To ja od kilku lat zamawiam tylko W GLO-Story. Hurtownie można znaleśc w Internecie. glo-story.pl

marekmarek1 02.05.2018 *.89-65-147-60.dynamic.chello.pl

1
Witam, sprawdzona i największa hurtownia w Polsce markowej odzieży B2BStyle.pl W ofercie ponad 50.000 różnych modeli i ponad 200 marek premium. Dostępny asortyment damski i męski odzież, obuwie i akcesoria Tommy Hilfiger, Napapijri, Guess, Calvin Klein, Love Moschino, Versace i wiele więcej. Asortyment wyłącznie dla firm dla zarejestrowanych aktywnych Klientów darmowa licencja na wykorzystanie zdjęć w jakości HD. Można rozpocząć sprzedaż już od momentu odebrania dostawy.

aga120971 22.09.2023 *.188.146.106.109.mobile.internet.t-mobile.pl

1
Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko sprzedać towar jednorazowo.Wreszcie znalazłam po paru latach dobrą hurtownie i ceny maja bardzo dobre adekwatne do specyfikacji zamawianego towaru przed zakupem zawsze się z nimi skontaktujcie na pewno coś dobrego doradzą

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.