Forum: Oszukani przez franczyzodawcę

21.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

mnie w skarpetkach puścił euro cash po 7 miesiącach zapier. od 5 rano do 23 i stracie 300 tys. 

lub więcej  to do delikatesów centrum nie wejde bo nie mam za co !! Dziad 

04.05.2017
wypowiedzi: 3
*.planetarium.edu.pl

Drugi raz juz pisze na tym forum - pierwszy raz mojej wiadomosci nie opublikowano.

Chce przestrzec wszystkich przed Małą Linguą (szkola jezykow obcych) i panią Moniką Ferreirą. Oszustka, jakich mało. Nie dajcie się naciągnać. Brak jakichkolwiek staran w dziedzinie uczenia dzici i mlodziezy, tylko kasa, kasa, kasa sie dla tej pani liczy!!!!!!!!!!!!!!! Tam uczenie to sciema!!!!!!

26.05.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam.

Zostałem oszukany przez firmę która otwiera punkty z kreatywnymi zabawkami, nie polecam tych franczyzodawców. po ponad pół roku ustalania i rezerwacji miejsca okazuje się że już z kimś innym podpisali umowę, gdy próbowałem się z nimi skontaktować to przestali odbierać telefony, nawet sam właściciel nic nie zainterweniował.

Także jak chcecie zmarnować czas to ryzykujcie.

Franczyza nie do polecenia!!!

09.06.2017
wypowiedzi: 3
*.toofiber.pl

Ja się zdecydowałam na franczyzę Fair Play – systemfairplay.pl. To jest dokładnie przedszkole, nie żaden sklep czy knajpa. Dużo bezpieczniejsze moim zdaniem niż inne franczyzy które są na rynku. Sklep czy jakiś lokal to duże ryzyko że ci go zdemolują, że coś ukradną i tak dalej. A w przypadku przedszkola to nie dość, że jest bezpiecznie, a dwa, że takich placówek brakuje w naszym kraju, więc nie ma się co bać o jakąś konkurencję czy tego typu sprawy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.