Forum: Oszukani przez franczyzodawcę

21.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

mnie w skarpetkach puścił euro cash po 7 miesiącach zapier. od 5 rano do 23 i stracie 300 tys. 

lub więcej  to do delikatesów centrum nie wejde bo nie mam za co !! Dziad 

04.05.2017
wypowiedzi: 3
*.planetarium.edu.pl

Drugi raz juz pisze na tym forum - pierwszy raz mojej wiadomosci nie opublikowano.

Chce przestrzec wszystkich przed Małą Linguą (szkola jezykow obcych) i panią Moniką Ferreirą. Oszustka, jakich mało. Nie dajcie się naciągnać. Brak jakichkolwiek staran w dziedzinie uczenia dzici i mlodziezy, tylko kasa, kasa, kasa sie dla tej pani liczy!!!!!!!!!!!!!!! Tam uczenie to sciema!!!!!!

26.05.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam.

Zostałem oszukany przez firmę która otwiera punkty z kreatywnymi zabawkami, nie polecam tych franczyzodawców. po ponad pół roku ustalania i rezerwacji miejsca okazuje się że już z kimś innym podpisali umowę, gdy próbowałem się z nimi skontaktować to przestali odbierać telefony, nawet sam właściciel nic nie zainterweniował.

Także jak chcecie zmarnować czas to ryzykujcie.

Franczyza nie do polecenia!!!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.